Trwa ładowanie...

Jesień w TVN Turbo z pięcioma nowościami

Jesień w TVN Turbo z pięcioma nowościamiŹródło: tvn turbo
dqap9ln
dqap9ln

Cesny, Antonowy, śmigłowce. Wybuchy, ćwiczenia, skoki ze spadochronem. Zasady ruchu w krajach europejskich. Najpiękniejsze i najbardziej kultowe samochody. I to, co mężczyźni kochają najbardziej – gadżety. We wrześniu z piskiem opon z nowymi programami rusza TVN Turbo. Nie zabraknie też jazdy ze znanymi i lubianymi pozycjami.

Programową trasę rozpoczynamy pięcioma nowościami. 14 września o godz. 10.30 startuje „Top Wings”. Ten program przeniesie każdego w świat dotychczas zarezerwowany dla nielicznych. Spotkania z pasjonatami latania, tajemnice maszyn lotniczych, nietuzinkowe trasy i niezwykłe lotnicze wydarzenia. Gospodarzami są Wojciech Dobrzeniecki – pilot zawodowy oraz Piotr Fiedler – jego uczeń.

Kolejna nowość to „Siła armii” z silny prowadzącym, majorem Arkadiuszem Kupsem. Od 8 września o godz. 16.50 będzie pokazywał czym jest współczesne wojsko. Dziś, aby być żołnierzem nie wystarczy hart ducha i dobra kondycja. W armii karierę robią osoby z zacięciem technologicznym informatycznym.

„Jazda (nie) polska” to nowa propozycja Kuby Bielaka. Jako znawca zwyczajów, grzechów i zachowań kierowców sprawdza czy wszędzie są one takie same. Jak jeżdżą Grecy? Na co trzeba uważać na drogach Skandynawii? Czy policjanci w Finlandii są wyrozumiali? Odpowiedzi szukajcie od 8 września, godziny 13.00.

dqap9ln

Cadillac Edwarda Gierka, Citroen De Gaulle’a i Fantomasa, Maluch, STAR oraz legenda czarnej Wołgi. To kultowe samochody, które ciągle budzą wiele emocji. Razem z naszymi gwiazdami poznacie 44 z nich. „44 kultowe samochody” odpalamy 13 września o godzinie 22.25.

Ostatnia nowość tego sezonu to „Nowy gadżet”. Gadżety to nowocześniejsze urządzenia, najrozmaitsze aplikacje. Różnorodność oferty może przyprawić o zawrót głowy, dlatego Kuba Klawiter – prawdziwy gadżetomaniak - przetestuje najciekawsze, dostępne na rynku przedmioty, sprzęty i aplikacje. Telewizor włączcie już 8 września o godzinie 15.30.

TVN Turbo to także propozycje już doskonale znane i lubiane: od „Automaniaka”, przez „Zakup kontrolowany”, „Legendy PRL-u”, po „Uwaga pirat!” czy „Agromachinę”. Poza tym oczywiście dużo programów motoryzacyjnych, emocji sportowych oraz filmy dokumentalne o II wojnie światowej.

(fot. tvn turbo)
Źródło: (fot. tvn turbo)
(fot. tvn turbo)
Źródło: (fot. tvn turbo)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dqap9ln

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dqap9ln
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqap9ln