Jennifer Love Hewitt i inne gwizdy w FOX Life

Jennifer Love Hewitt i inne gwizdy w FOX Life
Źródło zdjęć: © FOX Life

15.03.2010 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kanał FOX Life przedstawił swoje propozycje programowe na kwiecień 2010. Zobaczcie!

ZAKLINACZ DUSZ – Sezon 5
Ghost Whisperer, Season 5
Niedziela, 4 kwietnia, godz. 21.00

Emisja w niedziele o godz. 21.00
Powtórki we wtorki o godz. 22.00

Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) umie porozumiewać się z duchami, które zostały na ziemi, bo mają tu wciąż niedokończone sprawy. To przez nie nie są w stanie opuścić miejsc i osób, które znały. Inspiracją dla twórców serialu, Jamesa Van Praagha i Mary Ann Winkowski, były zdolności prawdziwych mediów. Wspólnie z Melindą będziemy mieli okazję przyjrzeć się duchowej stronie życia i śmierci. Główna bohaterka serialu będzie bowiem lawirować między żywymi a zmarłymi, pełniąc rolę pośrednika w wydarzeniach, które czasem mogą przerażać, ale najczęściej napawają nadzieją i wiarą w ludzi. Piąty sezon serialu przyniesie wiele zmian. Na początku będziemy świadkami narodzin syna Melindy i Jima, by później przenieść się w czasie do dnia jego 5 urodzin.

Przed obojgiem rodziców pojawi się wyzwanie wychowania dziecka, które, podobnie jak jego matka, posiada nadprzyrodzony dar. Stanie się on dla Melindy powodem obaw o syna, gdyż jego niezwykłe zdolności przewyższają jej własne. Inne rzeczy również ulegną zmianie. Ukończywszy szkołę medyczną Jim rozpocznie praktykę, a przyjaciółka Melindy – Delia Banks zaangażuje się w nowe przedsięwzięcie: handel nieruchomościami, które z czasem zacznie coraz lepiej prosperować. Syn Delii – Ned zapisze się do szkoły, gdzie podejmie studia okultystyczne, a psycholog i bliski przyjaciel Melindy, Eli, wreszcie zaakceptuje swój niecodzienny dar.

Serial Zaklinacz dusz już od niedzieli, 4 kwietnia, godz. 21.00 wyłącznie na kanale FOX Life

* 90210*– Sezon 2
90210, Season 2
Piątek, 23 kwietnia, godz. 21.00 i 22.00

Emisja w piątki od godz. 21.00 (po dwa odcinki)

W drugim sezonie współczesnej wersji kultowego serialu Beverly Hills, 90210 pojawi się jeszcze więcej prowokacji i seksu. Będziemy śledzić dalsze losy bohaterów, którzy rozpoczynają właśnie w swojej szkole kolejny ważny rok. Będzie on obfitował w wydarzenia związane z problemami typowych nastolatków: szkolne napięcia, miłość i zdradę, przyjacielskie potyczki oraz rodzinne nieporozumienia. Oczywiście wszystko rozgrywa się w niezwykłym świecie Los Angeles - mieście wielkich pieniędzy i gwiazd filmowych, w którym w ciągu jednej nocy można stać się sławnym. Jednym słowem emocjonujące kalifornijskie życie.

Będziemy śledzić dalsze losy Naomi (w tej roli AnnaLynne McCord) atrakcyjnej, rozpieszczonej i bogatej nastolatki o kryształowym sercu, Silver (Jessica Stroup) beztroskiej buntowniczki, znanej wśród uczniów jako producentka i gwiazda filmików YouTube, Annie (Shenae Grimes) grzecznej dziewczynki z Kansas, której życiową pasją jest teatr, a która nadal czuje się odrobinę zagubiona w nowym miejscu oraz jej czarującego brata zapalonego sportowca Dixona, który z łatwością dostosował się do nowych wyzwań. Poza tym widzowie poznają również życie Navida (Michael Steger), utalentowanego dziennikarza, udzielającego się w szkolnych mediach, którego urok działa na wszystkie dziewczyny i Liama (Matt Lanter) niespokojnego przybysza z Nowego Jorku, który gardzi materialistycznym światem Beverly Hills, a także Tedda (Trevor Donovan) sympatycznego złotego chłopca z gwiazdorskim rodowodem.

Serial 90210 już od piątku, 23 kwietnia, godz. 21.00 wyłącznie na kanale FOX Life * Ocalić Grace* - Sezon 2
Saving Grace, Season 2
Sobota, 17 kwietnia, godz. 23:00

Emisja w każdą sobotę o godz. 23:00

W drugim sezonie Grace Hanadarko, detektyw policji z Oklahoma City (w tej roli zdobywczyni Oscara - Holly Hunter) - nadal żyje na krawędzi, zbyt dużo pije i pali. Jednak pod tą twardą powłoką skrywa ona swoje zranione serce. Grace dręczą koszmarne wspomnienia z przeszłości - molestowanie w dzieciństwie oraz przedwczesna śmierć siostry - Mary Francis, która zginęła w zamachu bombowym w Oklahoma City.

Kochanek Grace i jednocześnie kolega z pracy, Ham Dewey, jest teraz w trakcie rozwodu z żoną, jednak nie wiadomo czy to dobrze wróży ich związkowi... Nagrodzony Emmy i Złotymi Globami serial Ocalić Grace powraca na FOX Life z drugim sezonem.

Serial Ocalić Grace już od soboty, 17 kwietnia, godz. 23.00 wyłącznie na kanale FOX Life

SEKRETNY DZIENNIK CALL GIRL - Sezon 3
Secret Diary of a Call Girl, Season 3
Piątek, 23 kwietnia, godz. 22:55

Emisja w każdy piątek o godz. 22:55

Sekretny dziennik call girl to śmiały, kontrowersyjny i zabawny serial przedstawiający kulisy życia ekskluzywnej call girl mieszkającej w Londynie. Belle ma 26 lat, jest seksowna, diabelnie inteligenta, niezależna, bystra i lepiej czuje się wśród mężczyzn niż wśród kobiet. Kocha swoją pracę i wykonuje ją perfekcyjnie, dlatego za swoją profesjonalną znajomość męskiej natury bierze jednorazowo 300 funtów. Czasami wychodzi z klientami na kolację, czasem do teatru, bywa, że wyjedzie na wycieczkę. Na ogół jednak uprawia z nimi seks.

Fabuła serialu oparta jest na motywach popularnego bloga anonimowej dziewczyny do towarzystwa, do niedawna znanej tylko z pseudonimu Belle de Jour. W plebiscycie Guardiana zyskał on tytuł bloga roku, co pozwoliło jego autorce wydać dwie książki, opublikowane w Wielkiej Brytanii i USA.

Niedawno, prawdziwa Belle szantażowana przez byłego chłopaka, ujawniła swoje imię i nazwisko - Brooke Magnanti ma 34 lata i pracuje na Uniwersytecie w Bristolu, ma również ukończony doktorat. W swojej pracy akademickiej zajmuje się tematyką dziecięcą. W trzecim sezonie Belle pracuje na pełnych obrotach jako profesjonalna i uwodzicielska call girl, ale i autorka książki. Jednak pogodzenie tych dwóch ról nie jest dla niej łatwe, zwłaszcza, że ma tylko trzy miesiące na ukończenie drugiej powieści. Jedynym mężczyzną, który wydaje się rozumieć jej sytuację jest Duncan (James D`Arcy) jej wydawca. Czy jest on mężczyzną z którym Bell może się związać?

Belle wybiera się na premierę swojej pierwszej książki incognito, żeby poznać prawdziwą reakcję ludzi. Duncan namawia ją aby rozpoczęła pracę nad kolejną, zapewniając, że posiada naturalny dar literacki, mimo że ona sama uważa, że nie ma wystarczającego materiału na napisanie następnej powieści. Podczas gdy Belle, Bambi (Ashley Madekwe) i Ben (Iddo Goldber) świętują jej sukces, niepodziewanie w drzwiach pojawia się Jackie (Joanna Bobin) siostra Belle. Okazuje się że została zdradzona przez męża i potrzebuje miejsca, w którym mogłaby się zatrzymać i oczekuje, że Belle będzie od teraz prostytutką, pisarką i dobrą siostrą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także