Trwa ładowanie...

Jennifer Lopez: Jurorka Idola ma nowego chłopaka!

Share
Jennifer Lopez: Jurorka Idola ma nowego chłopaka!
Źródło: Eastnews
d3h1vdv

Po głośnym rozwodzie z Markiem Anthonym Jennifer Lopez postanowiła wreszcie zadbać o swoje życie uczuciowe. Zagraniczna prasa brukowa donosi, że piękna jurorka "Idola" leczy serce u boku tancerza, Caspra Smarta. Czy ten związek ma szansę na powodzenie? Znając gorący temperament Lopez, to tylko przelotny romans.

Nowy wybranek Jennifer występował w serialu GleeGlee, gdzie tańczył do piosenki Single Ladies. Można go było także oglądać w filmie "Step Up 3-D""Step Up 3-D".

Para poznała się podczas koncertu Lopez w San Francisco. Jednak po raz pierwszy zostali sfotografowani razem podczas występów Jennifer Lopez na Ukrainie.

fot.Eastnews

d3h1vdv

Nowy wybranek królowej ekranu jest młodszy aż o 18 lat! Jak widać, różnica wieku w niczym jej nie przeszkadza, a gorący romans kwitnie.

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno prasa łączyła Lopez z popularnym aktorem, Bradleyem Cooperem. Lopez twierdzi jednak, że ich związek był bez perspektyw, gdyż Cooper za bardzo...lubił seks, a ona w tym czasie była zbyt skupiona na pracy i wychowywaniu dzieci. No cóż, diwie chyba wypada więcej...

d3h1vdv

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3h1vdv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h1vdv
d3h1vdv