Trwa ładowanie...
przyjaciele
03-02-2011 11:03

Jennifer Aniston wybierała między "SNL" i "Przyjaciółmi"

Share
Jennifer Aniston wybierała między "SNL" i "Przyjaciółmi"Źródło: AKPA
dcu2ldu

Jennifer Aniston miała w przeszłości szansę zostać gwiazdą telewizyjnego programu "Saturday Night Live".

Niedawno aktorka pojawiła się wraz z Adamem Sandlerem w talk show Oprah Winfrey, aby promować nowy film z ich udziałem, "Żona na niby". Przy okazji opowiedziała o swoich wyborach zawodowych z czasów młodości.

- Wiele lat temu spotkałam się z Lorne Michaelsem, producentem "SNL" - opowiada Aniston. - Zaproponował mi stały udział w programie.

dcu2ldu

- Pamiętam, że byłem na dziewiątym piętrze budynku, gdzie mieściło się biuro Lorne, i zobaczyłem jak wchodzi Jen - dodaje Sandler. - Pomyślałem sobie: "O Boże, przyszła Aniston. Będzie w naszym programie?".

- Odmówiłam - ciągnie aktorka. - Wydawało mi się, że nie ma tam miejsca dla dziewczyny. Wybrałam "Przyjaciół". Koledzy mówili: "Jesteś głupia. Odrzucasz taką propozycję dla jakiegoś serialu, o którym nikt nie słyszał?".

Jak się okazało, Aniston wybrała dobrze. Do dziś przebój "Przyjaciele" pozostaje jednym z ulubionych seriali na świecie.

Komedię "Żona na niby" z Aniston i Sandlerem polscy widzowie będą mogli podziwiać od 1 kwietnia.

dcu2ldu

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

dcu2ldu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcu2ldu
dcu2ldu