Trwa ładowanie...
d3h7xle

Jego córka nagle się wyniosła. Przez kilka miesięcy nie mógł wejść do jej pokoju

W drugim odcinku "Remontu w prezencie" (emisja w Telewizji WP w sobotę o 20:00) poznamy rodzinę Orygów, która znalazła się na granicy rozdarcia, gdy jedno z dzieci wyprowadziło się do innego miasta. Teraz 24-letnia Ola chce podziękować swoim rodzicom za wszystko, co od nich w życiu otrzymała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
24-letnia Ola i jej 47-letni ojciec Tomasz to główni bohaterowie 2. odcinka "Remontu w prezencie"
24-letnia Ola i jej 47-letni ojciec Tomasz to główni bohaterowie 2. odcinka "Remontu w prezencie" (WP)
d3h7xle

Rodzice Oli mieszkają razem z młodszym bratem naszej bohaterki w Józefosławiu koło Warszawy. Pani Monika jest urzędnikiem, a jej mąż Tomasz menadżerem w firmie spożywczej.
Jest jeszcze Wiktor, 14-letni brat Oli, który mieszka z rodzicami. Siostra wyprowadziła się z domu 3 lata temu. Okres wyprowadzki był dla rodziców ciężkim przeżyciem.

Rodzina Orygów jest bardzo z sobą zżyta i pan Tomasz potraktował wyprowadzkę córki jak zerwanie trwałych więzi rodzinnych. Przez kilka miesięcy z żalu nie mógł wejść do pokoju Oli. Do dziś, gdy o tym opowiada, łamie mu się głos.

Zobacz też: Zwiastun drugiego odcinka "Remontu w prezencie"

Ola teraz chciałaby namówić rodziców do pewnych zmian. Uważa, że są już wypaleni pracą i chciałaby, jak sama opowiada, "tchnąć w nich życie". To właśnie udział w programie "Remont w prezencie" ma być dla nich takim bodźcem do wejścia w nowy, świeży etap. Kiedy więc do ich drzwi puka para prowadzących - Klaudia Halejcio i Marcin Grzelewski - rodzina staje przed wyborem: zaufać córce i pojechać na tygodniowe wakacje, zostawiając dom pod opieką specjalistów czy dalej żyć jak do tej pory.

  WP
(WP)

W domu państwa Orygów jest co robić. Sami zaanektowali pokój po wyprowadzce córki, który udekorowali jedynie wrzuceniem do niego losowo wybranych mebli. Ich syn mieszka za to w skromnym pomieszczeniu z doczepioną do niego garderobą rodziców, odgrodzoną jedynie zasłonką, a posiadającą na wyposażeniu m.in. drabinę malarską. By się ubrać, mama i tata zmuszeni są wchodzić do pokoju nastolatka, by w pełnym najróżniejszych szpargałów pomieszczeniu wyszukać sobie odpowiednie ubrania.

  WP
(WP)

Nic dziwnego więc, że prowadzący program jednomyślnie wskazali dotychczasowy pokój syna do generalnej przeróbki, ale ani rodzice, ani on sam nie spodziewali się rozwiązania zaproponowanego przez ekipę "Remontu w prezencie".

d3h7xle

Jak na niespodziewaną zmianę zareaguje 14-latek? I co powiedzą domownicy na niemal zupełnie nowy pokój, który za sprawą córki pojawi się w ich mieszkaniu? Przekonacie się oglądając drugi odcinek "Remontu w prezencie" już w sobotę 29 sierpnia o 20:00 na kanale WP. Spóźnialskich zaś zapraszamy na powtórkę dzień później o godzinie 13:00 - również w Telewizji WP.

  WP
(WP)

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych. Więcej na https://telewizja.wp.pl/ oraz https://remontwprezencie.wp.pl.

d3h7xle

Podziel się opinią

Share
d3h7xle
d3h7xle