Trwa ładowanie...

Jego córka nagle się wyniosła. Przez kilka miesięcy nie mógł wejść do jej pokoju

W drugim odcinku "Remontu w prezencie" (emisja w Telewizji WP w sobotę o 20:00) poznamy rodzinę Orygów, która znalazła się na granicy rozdarcia, gdy jedno z dzieci wyprowadziło się do innego miasta. Teraz 24-letnia Ola chce podziękować swoim rodzicom za wszystko, co od nich w życiu otrzymała.

Share
Jego córka nagle się wyniosła. Przez kilka miesięcy nie mógł wejść do jej pokoju
Źródło: WP
d1yt2j4

Rodzice Oli mieszkają razem z młodszym bratem naszej bohaterki w Józefosławiu koło Warszawy. Pani Monika jest urzędnikiem, a jej mąż Tomasz menadżerem w firmie spożywczej.
Jest jeszcze Wiktor, 14-letni brat Oli, który mieszka z rodzicami. Siostra wyprowadziła się z domu 3 lata temu. Okres wyprowadzki był dla rodziców ciężkim przeżyciem.

Rodzina Orygów jest bardzo z sobą zżyta i pan Tomasz potraktował wyprowadzkę córki jak zerwanie trwałych więzi rodzinnych. Przez kilka miesięcy z żalu nie mógł wejść do pokoju Oli. Do dziś, gdy o tym opowiada, łamie mu się głos.

Zobacz też: Zwiastun drugiego odcinka "Remontu w prezencie"

Ola teraz chciałaby namówić rodziców do pewnych zmian. Uważa, że są już wypaleni pracą i chciałaby, jak sama opowiada, "tchnąć w nich życie". To właśnie udział w programie "Remont w prezencie" ma być dla nich takim bodźcem do wejścia w nowy, świeży etap. Kiedy więc do ich drzwi puka para prowadzących - Klaudia Halejcio i Marcin Grzelewski - rodzina staje przed wyborem: zaufać córce i pojechać na tygodniowe wakacje, zostawiając dom pod opieką specjalistów czy dalej żyć jak do tej pory.

WP
Źródło: WP

W domu państwa Orygów jest co robić. Sami zaanektowali pokój po wyprowadzce córki, który udekorowali jedynie wrzuceniem do niego losowo wybranych mebli. Ich syn mieszka za to w skromnym pomieszczeniu z doczepioną do niego garderobą rodziców, odgrodzoną jedynie zasłonką, a posiadającą na wyposażeniu m.in. drabinę malarską. By się ubrać, mama i tata zmuszeni są wchodzić do pokoju nastolatka, by w pełnym najróżniejszych szpargałów pomieszczeniu wyszukać sobie odpowiednie ubrania.

WP
Źródło: WP

Nic dziwnego więc, że prowadzący program jednomyślnie wskazali dotychczasowy pokój syna do generalnej przeróbki, ale ani rodzice, ani on sam nie spodziewali się rozwiązania zaproponowanego przez ekipę "Remontu w prezencie".

d1yt2j4

Jak na niespodziewaną zmianę zareaguje 14-latek? I co powiedzą domownicy na niemal zupełnie nowy pokój, który za sprawą córki pojawi się w ich mieszkaniu? Przekonacie się oglądając drugi odcinek "Remontu w prezencie" już w sobotę 29 sierpnia o 20:00 na kanale WP. Spóźnialskich zaś zapraszamy na powtórkę dzień później o godzinie 13:00 - również w Telewizji WP.

WP
Źródło: WP

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych. Więcej na https://telewizja.wp.pl/ oraz https://remontwprezencie.wp.pl.

d1yt2j4

Podziel się opinią

Share
d1yt2j4
d1yt2j4