Trwa ładowanie...
14-01-2018 21:31

"Jeden z dziesięciu" został przeniesiony z TVP 2 do...? Wszystko na prośbę widzów

Wielbiciele popularnego show będą musieli przywyknąć do tego, że ich ulubiony program nie będzie już gościł na antenie telewizyjnej Dwójki. Spokojnie, nie zniknie z TVP.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Jeden z dziesięciu" został przeniesiony z TVP 2 do...? Wszystko na prośbę widzówŹródło: PAP
d1fw6q6
d1fw6q6

Jak donoszą Wirtualne Media, "Jeden z dziesięciu" znajdzie się w ramówce Jedynki. I to już od 15 stycznia. Będzie nadawany o 18:55, czyli bez zmian. Jaki jest powód tej zaskakującej decyzji władz Telewizji Polskiej?

Wyjaśnił to Jacek Kurski: - Dzięki temu mamy w TVP1 spójną i pełną ofertę od "Teleexpressu" do "Wiadomości", a publiczność nie musi szukać swoich ukochanych pozycji w innych kanałach.

Po zmianie widzowie TVP 1 obejrzą "Teleexpress" o godzinie 17:00, prognozę pogody o 17:15, program "Jaka to melodia" o 17:25. Następnie o 18:30 rozpocznie się "Korona królów", a o 18:55 "Jeden z dziesięciu". "Wiadomości" są emitowane o godzinie 19:30.

d1fw6q6

- Jestem zdecydowanie za tym, żeby szanować przyzwyczajenia widzów, ale jednocześnie brać pod uwagę ich prośby. Cieszymy się z próśb widzów o emisję teleturnieju "Jeden z dziesięciu" na głównej antenie Telewizji Polskiej. Jest to zbieżne z naszą ogólną strategią profilowania kanałów oraz z naszą intuicją, że teleturniej jest klasycznym programem jedynkowym: misyjnym, wiedzowym, skierowanym do szerokiej publiczności - mówił Kurski.

Pomysł, by zmienić stację, w której nadawany był program prowadzony przez Tadeusza Sznuka padł po 24 latach. Informacja o przenosinach "Jeden z dziesięciu" pojawiła się w "Wiadomościach", znalazła się też w mediach społecznościowych:

"Drodzy Widzowie. Już od jutra od godz.18.55 zapraszamy Państwa do TVP1. Dzięki tej decyzji TVP "Jeden z dziesięciu" dotrze do jeszcze szerszej widowni. Wierzymy, że pozostaną Państwo z nami. Obiecujemy, że program będzie Wam nadal dostarczał wiele emocji i pozytywnych wrażeń. Gościnnej Dwójce dziękujemy za te wszystkie lata. Do zobaczenia".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1fw6q6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fw6q6