Trwa ładowanie...

Jeden z bohaterów "M jak miłość" umrze! Wiemy, kto pożegna się z serialem

Andrzej Młynarczyk pożegna się z serialem "M jak miłość". Serialowy Tomek Chodakowski umrze w jednym z najbliższych odcinków telenoweli. Jak potoczą się losy rodziny Mostowiaków?
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Młynarczyk na planie serialu "M jak miłość"
Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Młynarczyk na planie serialu "M jak miłość"Źródło: Materiały prasowe
d2kphlf

Jak donosi SuperExpress wątek serialowego Tomka nie skończy się szczęśliwie. Policjant trafił do szpitala po ataku nożownika i niestety nie wyjdzie z tego cało. W 1311 odcinku "M jak miłość" przebudzi się on ze śpiączki i będzie miał okazję do tego, by porozmawiać ze swoją żoną, jednak zdarzenia przybiorą dramatyczny obrót. Gdy rodzina zacznie się już cieszyć, że stan Tomka się poprawia, wydarzy się tragedia.

W 1312 odcinku Tomek umrze. Dramatyczna informacja szybko obiegnie całą rodzinę Mostowiaków. Joasia, grana przez Barbarę Kurdej-Szatan, pogrąży się w żałobie i nic nie wskazuje na to, by szybko miała odnaleźć spokój. Sprawą bardzo zainteresują się media. Jacek (Jan Wieczorkowski), stanie w obronie Joasi i rzuci się z pięściami na reporterów. Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) przestraszy się, że Głowacki nadal będzie pragnął się mścić. Fanów serialu czekaj wiele emocji.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kphlf

Podziel się opinią

Share
d2kphlf
d2kphlf