Seriale polskieJeden z bohaterów "M jak miłość" umrze! Wiemy, kto pożegna się z serialem

Jeden z bohaterów "M jak miłość" umrze! Wiemy, kto pożegna się z serialem

Jeden z bohaterów "M jak miłość" umrze! Wiemy, kto pożegna się z serialem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Michał Dziedzic

29.08.2017 12:12, aktual.: 30.08.2017 17:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Młynarczyk pożegna się z serialem "M jak miłość". Serialowy Tomek Chodakowski umrze w jednym z najbliższych odcinków telenoweli. Jak potoczą się losy rodziny Mostowiaków?

Jak donosi SuperExpress wątek serialowego Tomka nie skończy się szczęśliwie. Policjant trafił do szpitala po ataku nożownika i niestety nie wyjdzie z tego cało. W 1311 odcinku "M jak miłość" przebudzi się on ze śpiączki i będzie miał okazję do tego, by porozmawiać ze swoją żoną, jednak zdarzenia przybiorą dramatyczny obrót. Gdy rodzina zacznie się już cieszyć, że stan Tomka się poprawia, wydarzy się tragedia.

W 1312 odcinku Tomek umrze. Dramatyczna informacja szybko obiegnie całą rodzinę Mostowiaków. Joasia, grana przez Barbarę Kurdej-Szatan, pogrąży się w żałobie i nic nie wskazuje na to, by szybko miała odnaleźć spokój. Sprawą bardzo zainteresują się media. Jacek (Jan Wieczorkowski)
, stanie w obronie Joasi i rzuci się z pięściami na reporterów. Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) przestraszy się, że Głowacki nadal będzie pragnął się mścić. Fanów serialu czekaj wiele emocji.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także