Trwa ładowanie...

"Jeden gniewny Charlie": Rozgniewany Charlie Sheen powraca na ekran już w niedzielę!

Share
"Jeden gniewny Charlie": Rozgniewany Charlie Sheen powraca na ekran już w niedzielę!
Źródło: Comedy Central
dtsz8l2

Już od niedzieli na kanale Comedy Central trzecia odsłona historii niekonwencjonalnego terapeuty. Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu *"Jeden gniewny Charlie"?*

Tym razem Charlie zacznie nieświadomie spotykać się z siostrą seryjnego mordercy, który dołączy do grupy wsparcia. Niedługo później pozna sekret nowego chłopaka Jen – Seana, który również zacznie chodzić na terapię. Ponadto dom Charliego zostanie wynajęty przez ekipę kręcącą film pornograficzny!

Kłopoty serialowego terapeuty są odbiciem kłopotów Charliego Sheena. Ostatnio aktor wpadł w konflikt z Selmą Blair, grającą w serialu kochankę głównego bohatera. Charlie Sheen zagroził producentom odejściem z serialu, jeżeli nadal będzie musiał grać z Blair. Aktorka została też przez niego nazwana bardzo niecenzuralnym słowem w liście, który do niej wysłał.

Pod presją Selma odeszła z obsady, a zamiast niej pojawili się… Brian Austin Green - znany z roli Davida Silvera w „Beverly Hills 90210” oraz Laura Bell Bundy, która zagrała Becky w „Jak poznałem waszą matkę”.

Premiera: 18 sierpnia, niedziela, godz. 21:30

Emisja: niedziela, godz. 21:30

dtsz8l2

Podziel się opinią

Share
dtsz8l2
dtsz8l2