Trwa ładowanie...
df7av7c

"Jeden gniewny Charlie": Gniew ma kolor zielony

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jeden gniewny Charlie": Gniew ma kolor zielony
(Comedy Central)
df7av7c

Już w najbliższą niedzielę, 2 listopada, widzowie zobaczą kolejny odcinek najnowszego, 5. sezonu "Jednego gniewnego Charliego". Czym tym razem zaskoczy nas terapeuta? Czy w spokojny sposób poradzi sobie z niespodziankami, które go czekają? Przecież umiejętność panowania nad gniewem to nie lada sztuka... Uwaga! Solidna dawka doskonałego humoru i ostrych żartów zbliża się wielkimi krokami.

Charlie stracił panowanie nad sobą i w konsekwencji jego prawo do wykonywania zawodu zostaje tymczasowo zawieszone. Grupę podopiecznych pod swoje skrzydła przejmuje Jordan, a on sam trafia na zajęcia panowania nad gniewem do innego terapeuty. Jak odnajdzie się w roli pacjenta? W grupie poznaje bardzo atrakcyjną kobietę, którą będzie próbował przekonać, że problemy z panowaniem nad sobą ma już dawno za sobą… Tymczasem Jordan wraz z Seanem zrobią wszystko by wyprowadzić Charliego z równowagi. Uważają, że to jedyny sposób aby uchronić przyjaciela przed więzieniem i przekonać, że terapia naprawdę jest mu potrzebna. Czy ich plan się powiedzie? Jak potoczy się nowa znajomość? Czy uda się odzyskać licencję?

Komiczne sytuacje, pikantne żarty, błyskotliwe i przezabawne dialogi już w najbliższym odcinku serialu o losach gniewnego terapeuty tylko w Comedy Central.

Emisja: 2 listopada, niedziela, godz. 21:00 Powtórka: 3 listopada, poniedziałek, godz. 14:00.

df7av7c

Podziel się opinią

Share
df7av7c
df7av7c