Trwa ładowanie...

Jarosław Kuźniar pokłócił się z Anną Kalczyńską. Głos w dyskusji zabrał nawet Tomasz Lis

Jarosław Kuźniar pokłócił się z Anną Kalczyńską. Głos w dyskusji zabrał nawet Tomasz LisŹródło: ONS.pl
d2an0jr
d2an0jr

Od kilku miesięcy Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar tworzą zgrany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN". Jak się jednak okazuje, to jedynie pozory. Poza anteną dziennikarze nie szczędzą sobie uszczypliwości i złośliwych komentarzy. Ostatnio doszło między nimi do ostrej wymiany zdań na temat działań podjętych przez Komisję Europejską względem Polski.

- Komisja Europejska bierze się za pisowskie rozwalanie prawa w PL. Dobrze, że jest ktoś mądrzejszy. Szkoda, że obcy - napisał Kuźniar.

- Jarek, szkoda, że mądrzejszy obcy nie interweniowali, kiedy OFE zasilały budżet PO i kiedy ABW podsłuchiwała dziennikarzy. Prawda? - odpisała mu Kalczyńska.

- Chyba pomyliłaś konto adresata, Aniu. Albo miałaś popołudniowy włam na swoje. Interweniować w centrali Twittera? - odpowiedział szybko.

d2an0jr

- Niepotrzebna złośliwość. Merytorycznie spróbuj - brnęła dalej dziennikarka.

- Nie widzę potrzeby rozmowy o tym z Tobą na TT. Ale cieszę się, że prawicowa gawiedź poprawiła dziś statystyki Twojego konta - kontynuował dyskusję Kuźniar.

- O moje statystyki się nie martw, bo się z Tobą nie ścigam. Twoja gawiedź z decyzji KE jak widzę zadowolona. Gratuluję - dodała.

- Dajesz mi wybór: ban lub wycisz. Dobrego Popołudnia - usiłował zakończyć temat prezenter.

d2an0jr

- Oj, Jarku, "ban albo wycisz"? Mało eleganckie, no i bez fantazji - skomentowała złośliwie Kalczyńska.

Gdy dyskusja rozpowszechniła się na Twitterze i do sporu zaczęli dołączać kolejni użytkownicy portalu społecznościowego, Kuźniar postanowił ją zakończyć i dobitnie podsumować:

- Pisowska dzieciarnia dokupiła Internetu, żeby korzystając z pomocy mojej koleżanki rozpruć swoje woreczki żółciowe. Pięknie wyglądacie - napisał.

d2an0jr

Co ciekawe, kłótnię prezenterów skomentował również Tomasz Lis, który nie pozostawił suchej nitki na Kalczyńskiej:

- Jarek Kuźniar celnie usadził PIS-Kalczyńska. Dla Jarka Poranki są poniżej kompetencji. Dla niej - powyżej - stwierdził.

(fot. screen z Twittera)
Źródło: (fot. screen z Twittera)
(fot. screeny z Twittera)
Źródło: (fot. screeny z Twittera)

Zobacz także: Reporter "Dzień Dobry TVN" publikuje "snapa" z Kalczyńską i Kuźniarem

d2an0jr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2an0jr