Trwa ładowanie...
06-07-2016 10:50

Jarosław Kret komentuje rozstanie z TVP

Share
Jarosław Kret komentuje rozstanie z TVPŹródło: AKPA
d1qwi8h

Prezenter nie ukrywa żalu, że został zwolniony z TVP bez żadnego ostrzeżenia. Z dnia na dzień przestał być twarzą TVP. - Byłem przygotowany na wszystko. Ale chyba nikt nie jest gotowy na to, że nagle wejdą i go zastrzelą. Człowiek wypiera takie dziwne sytuacje ze swojej świadomości. A to jest dziwna sytuacja. - Co więcej, ową dziwną sytuację komentuje na łamach "Faktu" ostro i porównuje ją do… działań bolszewików.

- Powtarza się historia, którą słyszałem jako dziecko od mojej babci. Wyglądała ona tak. Do domu mojej babci weszli bolszewicy, zerwali klepkę, zrobili z niej ognisko, a potem wyrzucili wszystkich z tego domu. I ja się mniej więcej podobnie czuję. Do domu, w którym siedziałem i dobrze się czułem, ktoś wszedł i mnie wyrzucił. (…) Moja babcia nie mogła się z tego otrząsnąć i ja też się trochę nie mogę otrząsnąć z tej bolszewii, której doświadczyłem. Zobaczymy, jak będzie. Ja się nie boję żadnych wyzwań – stwierdził pogodynek.

Przypomnijmy, że choć byłe gwiazdy stacji nie zostały zupełnie bez pracy, bowiem Tadla prowadzi wykłady na uczelni i szkolenia z wystąpień publicznych, a Kret jest podróżnikiem i pisze książki, to przed nimi trudny okres. Po pierwsze, podróże pogodynka są kosztowne. Po drugie, prezenter płaci alimenty na synka z poprzedniego związku. I w końcu po trzecie – para musi spłacać kredyt za dom, który kupiła sobie pod Warszawą. Dlatego też Kret już zapowiada, że jak najszybciej chce wrócić do pracy. Jak sam stwierdził, ktoś musi zarabiać pieniądze.

d1qwi8h

- Ja nie dostałem żadnego wypowiedzenia, nie byłem na etacie. Nigdy nie miałem urlopów – tylko dlatego, że musiałem pracować. U mnie to wyglądało tak, że jeśli nie pracowałem, to nie zarabiałem. I koniec. Ale owszem, mogę powiedzieć, że znowu mam ochotę ruszyć w świat. Robić dobre filmy i programy o nim. Dalej skupić się na podróżach. W tej chwili kończę książkę o Ziemi Świętejdodał.

Zobacz także: Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

d1qwi8h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qwi8h
d1qwi8h