ycipk-2cys53

Jarosław Gugała nie prowadzi już głównego wydania "Wydarzeń". Jest odpowiedzialny za nowe pasmo

Przez prezenterem znanym dotąd z "Wydarzeń" nowe wyzwanie. Widzowie będą go teraz oglądać w dłuższym, wieczornym programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarz dotąd był twarzą głównego serwisu informacyjnego Polsatu
Dziennikarz dotąd był twarzą głównego serwisu informacyjnego Polsatu (ONS.pl)
ycipk-2cys53

Fani Jarosława Gugały nie mają powodów do niepokoju. Lubiany prezenter nie został odsunięty od prowadzenia głównego wydania "Wydarzeń" o 18.50 (nie prowadzi go już od połowy marca), ale jak informuje portal wirtualnemedia.pl, ma przed sobą nowe zadanie. W związku ze zmianami, jakie odbywają się w redakcji Polsat News, Jarosław Gugała jest odpowiedzialny za budowę pasma "Wydarzeń" o 22.00.

Pomysł na dłuższe, wieczorne wydanie powstał dwa lata temu. Wesług informacji portalu, ma to być godzinny autorski dziennik, zawierający najistotniejsze wydarzenia dnia i będzie jednym z najważniejszych programów w codziennej ramówce. Decyzję o powierzeniu pasma pod opiekę Jarosława Gugały podjęła Ewa Gawryluk, która na początku kwietnia została dyrektorką pionu informacji i publicystyki w Polsacie.

Zmiany w stacji mają także spowodować, że osoby odpowiedzialne za konkretne wydania i pasma będą skupione tylko na nich, a nie pracować dodatkowo przy wydaniach pobocznych. Widzowie z kolei będą wiedzieli, kogo zobaczą na antenie o konkretnej porze dnia.

ycipk-2cys53

Przypomnijmy, że to nie jedyne nowości w ramówce Polsat News. Po głównym wydaniu "Wydarzeń" obecnie newsowa stacja zamiast "Gościa Wydarzeń" emituje nowy program "Wydarzenia i opinie". W ten sposób przedłużyła wieczorne pasmo publicystyczne i może konkurować z TVN 24, nadającym wieczorem "Fakty po Faktach".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ycipk-2cys53
Polub WP Teleshow
ycipk-2cys53
ycipk-2cys53
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cys53