Trwa ładowanie...

Jarosław Gugała nie prowadzi już głównego wydania "Wydarzeń". Jest odpowiedzialny za nowe pasmo

Przez prezenterem znanym dotąd z "Wydarzeń" nowe wyzwanie. Widzowie będą go teraz oglądać w dłuższym, wieczornym programie.

Share
Jarosław Gugała nie prowadzi już głównego wydania "Wydarzeń". Jest odpowiedzialny za nowe pasmo
Źródło: ONS.pl
dv8sd4g

Fani Jarosława Gugały nie mają powodów do niepokoju. Lubiany prezenter nie został odsunięty od prowadzenia głównego wydania "Wydarzeń" o 18.50 (nie prowadzi go już od połowy marca), ale jak informuje portal wirtualnemedia.pl, ma przed sobą nowe zadanie. W związku ze zmianami, jakie odbywają się w redakcji Polsat News, Jarosław Gugała jest odpowiedzialny za budowę pasma "Wydarzeń" o 22.00.

Pomysł na dłuższe, wieczorne wydanie powstał dwa lata temu. Wesług informacji portalu, ma to być godzinny autorski dziennik, zawierający najistotniejsze wydarzenia dnia i będzie jednym z najważniejszych programów w codziennej ramówce. Decyzję o powierzeniu pasma pod opiekę Jarosława Gugały podjęła Ewa Gawryluk, która na początku kwietnia została dyrektorką pionu informacji i publicystyki w Polsacie.

dv8sd4g

Zmiany w stacji mają także spowodować, że osoby odpowiedzialne za konkretne wydania i pasma będą skupione tylko na nich, a nie pracować dodatkowo przy wydaniach pobocznych. Widzowie z kolei będą wiedzieli, kogo zobaczą na antenie o konkretnej porze dnia.

Przypomnijmy, że to nie jedyne nowości w ramówce Polsat News. Po głównym wydaniu "Wydarzeń" obecnie newsowa stacja zamiast "Gościa Wydarzeń" emituje nowy program "Wydarzenia i opinie". W ten sposób przedłużyła wieczorne pasmo publicystyczne i może konkurować z TVN 24, nadającym wieczorem "Fakty po Faktach".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dv8sd4g

Podziel się opinią

Share
dv8sd4g
dv8sd4g