WP

Jarosław Gugała nie prowadzi już głównego wydania "Wydarzeń". Jest odpowiedzialny za nowe pasmo

Przez prezenterem znanym dotąd z "Wydarzeń" nowe wyzwanie. Widzowie będą go teraz oglądać w dłuższym, wieczornym programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarz dotąd był twarzą głównego serwisu informacyjnego Polsatu
Dziennikarz dotąd był twarzą głównego serwisu informacyjnego Polsatu (ONS.pl)
WP

Fani Jarosława Gugały nie mają powodów do niepokoju. Lubiany prezenter nie został odsunięty od prowadzenia głównego wydania "Wydarzeń" o 18.50 (nie prowadzi go już od połowy marca), ale jak informuje portal wirtualnemedia.pl, ma przed sobą nowe zadanie. W związku ze zmianami, jakie odbywają się w redakcji Polsat News, Jarosław Gugała jest odpowiedzialny za budowę pasma "Wydarzeń" o 22.00.

Pomysł na dłuższe, wieczorne wydanie powstał dwa lata temu. Wesług informacji portalu, ma to być godzinny autorski dziennik, zawierający najistotniejsze wydarzenia dnia i będzie jednym z najważniejszych programów w codziennej ramówce. Decyzję o powierzeniu pasma pod opiekę Jarosława Gugały podjęła Ewa Gawryluk, która na początku kwietnia została dyrektorką pionu informacji i publicystyki w Polsacie.

Zmiany w stacji mają także spowodować, że osoby odpowiedzialne za konkretne wydania i pasma będą skupione tylko na nich, a nie pracować dodatkowo przy wydaniach pobocznych. Widzowie z kolei będą wiedzieli, kogo zobaczą na antenie o konkretnej porze dnia.

WP

Przypomnijmy, że to nie jedyne nowości w ramówce Polsat News. Po głównym wydaniu "Wydarzeń" obecnie newsowa stacja zamiast "Gościa Wydarzeń" emituje nowy program "Wydarzenia i opinie". W ten sposób przedłużyła wieczorne pasmo publicystyczne i może konkurować z TVN 24, nadającym wieczorem "Fakty po Faktach".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP