Trwa ładowanie...
d31bbih

Jarosław Gugała nie prowadzi już głównego wydania "Wydarzeń". Jest odpowiedzialny za nowe pasmo

Przez prezenterem znanym dotąd z "Wydarzeń" nowe wyzwanie. Widzowie będą go teraz oglądać w dłuższym, wieczornym programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dziennikarz dotąd był twarzą głównego serwisu informacyjnego Polsatu
Dziennikarz dotąd był twarzą głównego serwisu informacyjnego Polsatu (ONS.pl)
d31bbih

Fani Jarosława Gugały nie mają powodów do niepokoju. Lubiany prezenter nie został odsunięty od prowadzenia głównego wydania "Wydarzeń" o 18.50 (nie prowadzi go już od połowy marca), ale jak informuje portal wirtualnemedia.pl, ma przed sobą nowe zadanie. W związku ze zmianami, jakie odbywają się w redakcji Polsat News, Jarosław Gugała jest odpowiedzialny za budowę pasma "Wydarzeń" o 22.00.

Pomysł na dłuższe, wieczorne wydanie powstał dwa lata temu. Wesług informacji portalu, ma to być godzinny autorski dziennik, zawierający najistotniejsze wydarzenia dnia i będzie jednym z najważniejszych programów w codziennej ramówce. Decyzję o powierzeniu pasma pod opiekę Jarosława Gugały podjęła Ewa Gawryluk, która na początku kwietnia została dyrektorką pionu informacji i publicystyki w Polsacie.

Zmiany w stacji mają także spowodować, że osoby odpowiedzialne za konkretne wydania i pasma będą skupione tylko na nich, a nie pracować dodatkowo przy wydaniach pobocznych. Widzowie z kolei będą wiedzieli, kogo zobaczą na antenie o konkretnej porze dnia.

d31bbih

Przypomnijmy, że to nie jedyne nowości w ramówce Polsat News. Po głównym wydaniu "Wydarzeń" obecnie newsowa stacja zamiast "Gościa Wydarzeń" emituje nowy program "Wydarzenia i opinie". W ten sposób przedłużyła wieczorne pasmo publicystyczne i może konkurować z TVN 24, nadającym wieczorem "Fakty po Faktach".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d31bbih

Podziel się opinią

Share
d31bbih
d31bbih