Trwa ładowanie...

Janusz Chabior w reklamie OLX. Uczy kulturalnych negocjacji w internecie

Janusz Chabior pojawił się w nietypowej roli w reklamie serwisu ogłoszeniowego OLX. Uczy, jak kulturalnie negocjować ceny zakupów w internecie i jak nie być chamem.

Janusz Chabior w reklamie OLX. Uczy kulturalnych negocjacji w internecieŹródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
dc74dzy

Janusz Chabior w reklamie OLX

Janusz Chabior znany jest z roli złych, wulgarnych i agresywnych gangsterów. Tym razem nie ukazuje się jako czarny charakter, a broni dobra i kulturalnego zachowania. W reklamie OLX pokazuje, jak w odpowiedni sposób negocjować ceny zakupów na stronach internetowych.

Najnowszy spot udowadnia, że nie warto kłamać w sieci. Sylwia, która miała zamiar kupić konsolę, napisała sprzedającemu, że ma "chorą córkę", więc chciałaby za nią dać jak najmniej. Chabior wyczuł, że to kłamstwo. Kazał wyobrazić sobie małego harcerza, który zbiera na rower. Jednak żal mu klientki i jest skłonny oddać konsolę za darmo. Kobietę zaczęło gryźć sumienie, że skłamała.

Reklama jest elementem kampanii OLX przeciwko wulgarności, oszustwom i braku szacunku w internecie. - Chcemy wyraźnie powiedzieć, że się od tego odcinamy i przypomnieć o pewnych zasadach - mówił Marcin Sienkowski, szef marketingu OLX. - Zależy nam, by propagować pozytywne zachowania. I nie chodzi o to, by kogoś zganić czy ośmieszyć, ale by zmienić niefajne internetowe relacje w bardziej przyjazne. Tak jak w realnym życiu, kiedy jesteśmy po prostu mili - dodał.

Powyższa reklama z Chabiorem to druga wypuszczona przez OLX. W pierwszej aktor udowadnia, że nie warto być wulgarnym w internetowych negocjacjach. Nie wiadomo, kto sprzedaje dany produkt. Może to być ktoś bliski i moglibyśmy go urazić.

dc74dzy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc74dzy