Trwa ładowanie...

Janja Lesar rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"!

Zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Show wraca po przerwie związanej z wybuchem pandemii. Okazuje się, że będą roszady w ekipie.

Janja Lesar rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"!Źródło: ONS
d2b9qs8
d2b9qs8

Polsatowskie show "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" wraca na ekrany telewizorów. Występy gwiazd przerwał wybuch epidemii koronawirusa. Stacja podjęła decyzję o zawieszeniu nagrań, by nie narażać na niebezpieczeństwo zarówno uczestników tanecznej rywalizacji, jak i osób z ekipy technicznej czy widowni. Teraz, po kilku miesiącach przerwy, ekipa wraca na parkiet, by kontynuować konkurs.

Jednak nie wszystkie gwiazdy zobaczymy w programie. Z show musiała się rozstać Janja Lesar, taneczna partnerka Tomasza Oświecińskiego.

Zobacz: Julia Wieniawa o romansach i konfliktach w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak informuje produkcja, Lesar podjęła taką decyzję "z powodów osobistych".

Nową trenerką Tomasza Oświecińskiego została Wiktoria Omyła.

d2b9qs8

Tancerka świetnie radziła sobie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W siódmej edycji, w parze z Marcinem Korczem wytańczyli 3. miejsce, dochodząc do półfinału.

Wiktoria Omyła posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest Mistrzynią Polski w 10 tańcach oraz Vice Mistrzynią Świata w tej samej kategorii.

Zarówno Janja Lesar, jak i Tomasz Oświeciński nie skomentowali jeszcze zmian, jakie musieli zaakceptować.

d2b9qs8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b9qs8