Trwa ładowanie...

Jane Galloway Heitz nie żyje. Aktorka miała 78 lat

Jane Galloway Heitz przez wiele lat prowadziła własną agencję aktorską i pomogła wielu gwiazdom na początku kariery. Z czasem sama zaczęła się pojawiać przed kamerą w filmach i popularnych serialach.

Jane Galloway Heitz nie żyje. Aktorka miała 78 latŹródło: Materiały prasowe
d288dml
d288dml

O śmierci Jane Galloway Heitz świat dowiedział się z nekrologu opublikowanego na łamach "Chicago Tribune". 78-latka zmarła w Highland Park w stanie Illinois 13. listopada, ale pogrzeb ma się odbyć dopiero 30. listopada.

Galloway Heitz pierwszy raz stanęła przed kamerą w 1993 r., ale na dobre zajęła się aktorstwem po sprzedaniu swojej agencji w 1997 r. Wcześniej przez wiele lat pomagała wschodzącym gwiazdom, takim jak Steve Carell, Stephen Colbert czy Richard Kind.

Obejrzyj: "Żmijowisko": Paweł Domagała o swojej roli

Jako aktorka epizodyczna wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach, głównie w serialach telewizyjnych i krótkometrażówkach. Zagrała m.in. w "Glee", "Teorii wielkiego podrywu", "Detektywie Monku", "CSI: Kryminalnych zagadkach Las Vegas" i "Chirurgach".

Jane Galloway Heitz przez 37 lat (aż do jego śmierci w 2002 r.) była żoną Billa Heitza, producenta i reżysera z nagrodą Emmy. Małżeństwo doczekało się jednej córki i trójki wnucząt.

d288dml
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d288dml