Janachowska nie chce jeszcze mieć dzieci. Ma ku temu powód

Choć Izabela Janachowska wyszła za mąż za Krzysztofa Jabłońskiego już trzy lata temu, nie planuje jeszcze dzieci. Ekspertka od ślubów z TVN Style twierdzi, iż nie ma na to czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska (AKPA)

Plany powiększenia rodziny prezenterka odkłada w czasie, a decyzję tłumaczy nawałem obowiązków zawodowych i faktem, że właśnie teraz jej kariera nabrała tempa. Obecnie prowadzi dwa programy telewizyjne – "W czym do ślubu" i "I że nie opuszczę cię aż do ślubu".

– Teraz jestem tak zapracowana, bo robię już nie jeden, ale dwa programy. Nawet nie mam czasu na myślenie o dziecku, a co dopiero jego planowanie czy... przystąpienie do rzeczy – stwierdziła w rozmowie z "Gwiazdami" Janachowska.
Prezenterka przyznała, że nie myśli o macierzyństwie, bo jak na razie wystarczy jej rola przyszywanej cioci dzieci bohaterów ze swojego programu.

- Jest już dwójka czy trójka dzieciaczków, które urodziły się uczestnikom, dla których przygotowywałam ceremonię w "I nie opuszczę cię aż do ślubu". Ciągle jestem z bohaterami mojego show w kontakcie i często otrzymuję zdjęcia ich pociech. Wszystkie są takie ładne! – dodała.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Izabela Janachowska zdradziła tajemnice ślubów Szulim i Rozenek

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.