WP

Janachowska krytykuje nową jurorkę "TzG". Nie ma dla niej litości

Prezenterka telewizyjna kiedyś sama miała okazję brać udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nie jako gwiazda, ale jako tancerka. Teraz pokusiła się o ocenę nowej jurorki show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Jordan podpadła Izabeli Janachowskiej
Ola Jordan podpadła Izabeli Janachowskiej (WP.PL)
WP

Aleksandra Jordan zastąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" Beatę Tyszkiewicz. Do tej pory tancerka mieszkała w Wielkiej Brytanii i w brytyjskiej edycji wywalczyła Kryształową Kulę. Teraz ocenia uczestników w Polsce, ale niestety, nie wszystkim podoba się jej styl.

Izabela Janachowska na swoim profilu na Instagramie odniosła się do piątkowego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Była tancerka nie omieszkała skomentować sposobu wypowiadania się Oli Jordan, a także jej wyglądu.

- Jestem ciekawa waszej opinii odnośnie nowej członkini jury. Bo ja zapamiętałam tylko jedno: "No ten tego, to tamto, fajnie, fajnie, tak, tak". Ale na pewno jest perełką, jeśli chodzi o urodę tego jury - powiedziała na swoim profilu na Instagramie.

WP

Warto zaznaczyć, że Izabela Janachowska przez wiele lat profesjonalnie zajmowała się tańcem. Gwiazda zanim zaczęła prowadzić programy o organizacji ślubów, pojawiła się nawet w kilku edycjach tanecznego show. Niestety, ani razu nie dotarła do ścisłego finału.

Czy zgadzacie się z jej opinią o Oli Jordan?

ZOBACZ TAKŻE: Janachowska: "Mąż organizuje Walentynki. Mam nadzieję, że będę zaskoczona"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP