Trwa ładowanie...

Jan Pospieszalski: Miał wrócić do TVP, ale przełożeni się rozmyślili...

Share
Jan Pospieszalski: Miał wrócić do TVP, ale przełożeni się rozmyślili...Źródło: AKPA
d3rjxsj

Jan Pospieszalski nie ma ostatnio dobrej passy. Nie dość, że stracił program w Telewizji Polskiej, to jeszcze nie ma szans na powrót do telewizji. Wizerunek dziennikarza najwidoczniej jest zbyt kontrowersyjny i stronniczy, żeby nowy prezes TVP chciał go zatrudnić.

Jan Pospieszalski wyleciał z wielkim hukiem z TVP w 2010 roku, kiedy to mocno zaangażował się w działalność środowisk prawicowych. Zarzucano mu, że stracił obiektywizm i zaczął wzbudzać w widzach negatywne uczucia.

Wydawało się jednak, że dziennikarz dostanie jeszcze jedną szansę od Telewizji Polskiej, która w sierpniu ogłosiła, iż chce wznowić program Pospieszalskiego. Niestety, wszystko wskazuje na to, iż szybko nie zobaczymy na antenie kontrowersyjnego prowadzącego.

- Dzisiaj, 19 października Zarząd Telewizji Polskiej nie zaakceptował umowy na program Jana Pospieszalskiego, co znakomicie pokazuje nowy rozdział polityki miłości, jaki otworzyły wybory parlamentarne - można przeczytać w oświadczeniu Andrzeja Horubały, producenta programu Pospieszalskiego, które można przeczytać na prawicowym portalu Niezależna.pl.

d3rjxsj

Cóż, nie jesteśmy zdziwieni takim obrotem sprawy. Telewizja Polska stara się unikać ludzi, którzy mogliby zaszkodzić jej wizerunkowi. A Jan Pospieszalski jest doświadczonym dziennikarzem, ale zawsze oznacza jedno: kłopoty!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3rjxsj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rjxsj
d3rjxsj