Trwa ładowanie...
jan kliment

Jan Kliment w szpitalu. Musi przejść operację

Popularność zapewnił mu program "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że Jan Kliment ma problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala na stół operacyjny. Zarówno czeski tancerz, jak i jego ukochana proszą o wsparcie.

Share
Jan Kliment w szpitalu. Musi przejść operację
Źródło: East News, Fot: East News
d2war0a

- To prawda, że ledwie mogę mówić. Mam męczącą chrypę. Już od roku moje gardło gorzej działa - mówił jakiś czas temu Kliment w rozmowie z "Na Żywo". - Ja za dużo krzyczę. Podczas lekcji tańca pracuję z grupami ludzi, do których muszę mówić głośno. Widocznie struny głosowe już tego nie wytrzymują - tłumaczył.

Problemy zdrowotne doprowadziły do tego, że tancerz musiał podjąć konkretne kroki. "Trzymajcie za niego mocno kciuki. Wiem, że będzie dobrze. Kocham cię nad życie i zawsze będę z tobą, chociaż nie wiem jak daleko byś był! Wszyscy wysyłamy ci dobrą energię. I ja i myszki czekamy na ciebie w domku, gdzie zawsze nam najlepiej" - napisała Lenka Kliment na Instagramie.

Sam Jan jest aktywny w mediach społecznościowych, a swój pobyt relacjonuje na bieżąco. "Nie będę mógł mówić 3 dni. Trudno będzie to wytrzymać" - mówił na swoim profilu i poprosił o to, żeby trzymać za niego kciuki.

Życzymy dużo zdrowia!

d2war0a

Podziel się opinią

Share
d2war0a
d2war0a