Trwa ładowanie...
d4elzvx

James Bonner z programu "Historia wielkiej wagi" nie żyje. Miał 31 lat

Mężczyzna, który dzięki programowi TLC zrzucił prawie 200 kg, najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Bonner miał 31 lat
James Bonner miał 31 lat (Instagram.com)
d4elzvx

James "L.B." Bonner zmarł w swoim domu w Południowej Karolinie. Przyjaciel uczestnika programu "Historia wielkiej wagi" potwierdził tę informację w rozmowie z portalem Radar Online, jednak nie ujawnił przyczyny śmierci .Zasugerował jedynie, że najprawdopodobniej była to śmierć samobójcza.

Następnego dnia oficjalna informacja o odejściu Bonnera pojawiła się na stronach TLC.

- Z przykrością dowiedzieliśmy się o śmierci "L.B.". Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy podzielić się jego szczerą i odważną historią w programie – napisano w oświadczeniu TLC.

d4elzvx

Bonner był uczestnikiem reality show "Historia wielkiej wagi" (w oryginale "My 600-lb Life"), który w 2013 r. uległ wypadkowi samochodowemu. Mężczyzna stracił lewą nogę i poruszał się z protezą. Wkrótce popadł w depresję, uzależnił się od alkoholu i jedzenia. Dołączając do obsady programu, ważył 295 kg.

Upór i ciężka praca pokazywana w programie uczyniła z niego ulubieńca widowni. W mediach społecznościowych nie brakuje wpisów, że "L.B." był dla wielu ludzi inspiracją do działania. Przyjaciele mówili, że przed śmiercią Bonner schudł do ok. 90 kg.

"Historia wielkiej wagi" jest emitowana na kanale TLC od poniedziałku do piątku o 16:00. W soboty i niedziele można oglądać "Historię wielkiej wagi - dalsze losy".

d4elzvx

Podziel się opinią

Share
d4elzvx
d4elzvx