RozrywkaJakub Gierszał parodiuje Taco Hemingwaya. W najnowszym SNL Polska poznamy go z zupełnie inne strony

Jakub Gierszał parodiuje Taco Hemingwaya. W najnowszym SNL Polska poznamy go z zupełnie inne strony

Jakub Gierszał parodiuje Taco Hemingwaya. W najnowszym SNL Polska poznamy go z zupełnie inne strony
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.12.2017 08:51, aktual.: 16.12.2017 17:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakub Gierszał ma na koncie znakomite role w filmach "Pokot”, "Córki dancingu" czy "Nieulotne". Jednak w najbliższym odcinku SNL Polska pokaże się z zupełnie innej strony. Czy jako prowadzący udowodni, że ma również talent komediowy?

Wygląda na to, że w najbliższym odcinku SNL Polska oberwie się Taco Hemingwayowi, jednemu z najczęściej słuchanych w 2017 r. artystów, którego album "Szprycer" spotkał się początkowo z bardzo krytycznym odbiorem. Na zdjęciu promującym trzeci odcinek SNL Polska widzimy prowadzącego, Jakuba Gierszała, wyłaniającego się z, charakterystycznej dla klipu "Nostalgia", różowo-niebieskiej chmury dymu. Nie możemy się doczekać, czy w parodii utworu Taco uda mu się odzwierciedlić warszawski luz znanego rapera.

Gościem muzycznym już w najbliższą sobotę będzie Natalia Kukulska, artystka, której nie trzeba przedstawiać. Natalia zagra na żywo dwa utwory ze swojej ostatniej płyty "Halo tu Ziemia".

Zobaczcie zapowiedź nowego odcinka SNL Polska

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment - Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także