Trwa ładowanie...

Jakóbiak zarabia pół miliona w jeden dzień?

Share
Jakóbiak zarabia pół miliona w jeden dzień?Źródło: facebook
d1kbcdr

Od jakiegoś czasu Łukasz Jakóbiak nie tylko spotyka się z osobistościami show biznesu w swojej osławionej kawalerce, ale też intensywnie podróżuje po kraju z cyklem wykładów motywacyjnych. Spotkania z Jakóbiakiem, który sam został gwiazdą internetu, cieszą się coraz większą popularnością, a dla samego dziennikarza stały się nowym źródłem dochodu.

Po jednym z ostatnich spotkań, na którym frekwencja po raz kolejny dopisała, Łukasz Jakóbiak pochwalił się taką fotografią na Facebooku. Jak z dumą poinformował, w jego wykładzie wzięło udział 4 tys. słuchaczy.

(fot. facebook)
Źródło: (fot. facebook)

Internauci zwróci uwagę, że objazdowa akademia Jakóbiaka to niezły biznes. Wstęp na spotkanie z twórcą internetowego talk show to wydatek rzędu 135 złotych. Jak szybko obliczyli niektórzy, mnożąc liczbę uczestników przez powyższą kwotę, Jakóbiak zarabia na motywowaniu innych pół miliona złotych! Ta suma skutecznie rozpaliła dyskusję na portalu społecznościowym. Jedni gratulowali Jakóbiakowi kolejnego sukcesu, inni pomstowali, że 135 zł to wygórowana kwota. A wy jak sądzicie?

(fot. youtube)
Źródło: (fot. youtube)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1kbcdr

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1kbcdr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kbcdr
d1kbcdr