Trwa ładowanie...

„Jakie metody ma stosować, zdaniem Elżbiety Witek, totalna opozycja w walce z rządem?” Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w „Milionerach”

W dzisiejszych „Milionerach” zadano pytanie: Jakie metody ma stosować, zdaniem Elżbiety Witek, totalna opozycja w walce z rządem?”.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

„Jakie metody ma stosować, zdaniem Elżbiety Witek, totalna opozycja w walce z rządem?” Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w „Milionerach”Źródło: Player.pl
d5but9q
d5but9q

W teleturnieju „Milionerzy” padło następujące pytanie:

„Jakie metody ma stosować, zdaniem Elżbiety Witek, totalna opozycja w walce z rządem?
A - "plwanie i opinii szarganie"
B - "lemingozą zarażanie"
C - "mównica i strzelnica"
D - "ulica i zagranica"”

Prawidłowa odpowiedź była warta 40 tysięcy złotych. Gracz zaznaczył odpowiedź D, która okazała się poprawna.

d5but9q

Elżbieta Witek powiedziała o tych metodach w wywiadzie z dziennikarzem strony wpolityce.pl w lipcu 2017 roku. Zapytał ją o komentarz w sprawie listu Ryszarda Petru z prośbą o przyjazd do Polski kilku znaczących osób z UE i ONZ. Odpowiedziała: „Groteskowe zachowanie. Ulica i zagranica to metody walki z rządem, o których totalna opozycja mówi od początku. Ale to nie są demokratyczne metody prowadzenia sporu politycznego. PiS przez osiem lat był w opozycji, ale nikomu z nas nie przyszło do głowy, żeby sięgnąć po takie metody.”

Elżbieta Witek od listopada 2015 do grudnia 2017 była, ministrem-członkiem Rady Ministrów Szefem Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, a do stycznia 2016 roku rzecznikiem prasowym Rządu RP.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d5but9q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5but9q