Trwa ładowanie...

Jaki będzie Łukasz Jakóbiak w "Azja Express"? "Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo ciężkie"

Łukasz mocno przeżył falę hejtu, która zalała go w ostatnim czasie. Okazuje się, że wyjazd do Indii na plan "Azja Express" przytrafił się na najtrudniejszym okresie. Jak wpłynęło to na jego zachowanie w show?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2edkiz
d2edkiz

Problemy zaczęły się od momentu, gdy Jakóbiak wypuścił do sieci nagranie, na którym widać jego występ w popularnym amerykańskim talk show, prowadzonym przez Ellen Degeneres. Informacja o zaproszeniu do programu obiegła cały polski internet. Szybko okazało się, że to tylko wizualizacja, która ma na celu doprowadzić do zaproszenia Łukasza przez Ellen. Pomysł Jakóbiaka wywołał falę hejtu w internecie i to nie tylko przez polskich użytkowników. Co o tym wszystkim sądzi Łukasz? Okazuje się, że dzięki wyjazdowi do Indii mógł uciec od całego zamieszania.

- Pojechałem tam w najtrudniejszym etapie swojego życia i mogę to powiedzieć bez wątpienia. Tak wygląda moje ostatnie pół roku, to dla mnie jest czas najtrudniejszy, ale również najpiękniejszy bo cholernie pouczający.

Jesteście ciekawi, jak to załamanie wpłynęło na zachowanie Jakóbiaka w programie "Azja Express"? Koniecznie zobaczcie wideo.

.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2edkiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2edkiz