Trwa ładowanie...
d11o7mj

"Jaka to melodia?": znane matki i córki w muzycznym show

Telewizyjna Jedynka zaprasza na odcinek specjalny programu „"Jaka to melodia?". W niedzielę 26 maja, z okazji Dnia Matki, w programie wystąpią znane mamy i ich nie mniej znane córki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jolanta Fajkowska z córką Marią Niklińską
Jolanta Fajkowska z córką Marią Niklińską (Agencja SE, Fot: ARTUR HOJNY)
d11o7mj

Jaka matka, taka córka… Ile prawdy jest w tym popularnym powiedzeniu? Widzowie telewizyjnej Jedynki będą mieli okazję przekonać się o tym już w najbliższą niedzielę o godz. 18.35, oglądając "Jaka to melodia?".

Tego dnia w muzycznym show TVP1 wystąpią znane matki i znane córki. Zobaczymy: Joannę Żółkowską – aktorkę nade wszystko ceniącą sobie wolność oraz jej córkę, Paulinę Holtz. Na przeciwko zgrany, rodzinny duet: Jolanta Fajkowska z córką Marią Niklińską, miłośniczką nart i kitesurfingu.

Dowiemy się m.in., co w wolnym czasie dźwiga Paulina Holtz oraz dlaczego nie odbiera telefonu, jaki prezent Jolanta Fajkowska wręczyła prowadzącemu, a także czy Norbi posiada instynkt macierzyński.

Na scenie zaś wystąpią m.in. Brathanki, Saszan, Cleo oraz Ania Dąbrowska. Wygrana przeznaczona zostanie na cele charytatywne. Będziecie ogladać ten odcinek teleturnieju?

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj