Trwa ładowanie...
d384pfh

"Jaka to melodia" z widownią mniejszą niż w poprzednim sezonie. Są najnowsze wyniki oglądalności

Muzyczny teleturniej przyciąga mniej widzów, niż w poprzednim sezonie. Przez ostatnie trzy miesiące program śledziło średnio ok. 1,38 mln osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Norbi przejął prowadzenie programu po Robercie Janowskim
Norbi przejął prowadzenie programu po Robercie Janowskim (East News)
d384pfh

Oglądalność programu "Jaka to melodia?" w nowej odsłonie w okresie od 1 do 22 września 2018 r., wyniosła 1,16 mln osób. Od tamtej pory oglądalność wzrosła, ale wciąż wypada nieco gorzej, niż wtedy, gdy emitowano odcinki z poprzednim prowadzącym.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy, a więc od 1 września do 29 listopada 2018 roku w TVP1 wyniosła 1,38 mln osób. W sezonie 2017/2018 średnia widownia utrzymywała się na poziomie 1,86 mln widzów. Oznacza to, że oglądalność spadła o ok. pół miliona osób. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Nielsen Audience Measurement, teleturniej cieszy się wysoką oglądalnością wśród starszych widzów (w grupie wiekowej 50+).

Show "Jaka to melodia?" jest obecne na antenie od 21 lat. Od samego początku programu prowadzącym był Robert Janowski, którego widzowie pokochali. Stacja zdecydowała się jednak odświeżyć format: zmieniono scenografię, formułę, a także prowadzącego. Od września 2018 r. gospodarzem programu jest Norbi (Norbert Dudziuk).

d384pfh

Podziel się opinią

Share

d384pfh

d384pfh
d384pfh