RozrywkaJaka to melodia: Janowskiemu szkodzi rozwód!

Jaka to melodia: Janowskiemu szkodzi rozwód!

Jaka to melodia: Janowskiemu szkodzi rozwód!
Źródło zdjęć: © AKPA

12.05.2011 11:47, aktual.: 25.11.2013 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
On potrafi wyśpiewać każde uczucie - mówią jego fani. Uśmiechnięty, wesoły, sympatyczny. *Robert Janowski, dzięki prowadzeniu programu "Jaka to melodia", stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Jego muzyczny program przez długi czas bił rekordy oglądalności, ale niestety ostatnio stracił sporo widzów. Wszystkiemu winne zawirowania w życiu osobistym gospodarza programu, a publiczność jak wiadomo... nie lubi skandali.*

ULUBIENIEC WIDZÓW

Janowski z wykształcenia jest... weterynarzem! Wybrał jednak zupełnie inną ścieżkę zawodową. Piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, dziennikarz radiowy, prezenter telewizyjny, konferansjer... Ilość profesji, którymi się zajmuje, można by wymieniać bez końca. Jednak największą popularność dało artyście prowadzenie show telewizyjnej Jedynki „Jaka to melodia". Robi to z wielkim powodzeniem już 14 lat! Podobno tajemnica jego sukcesu tkwi w podejściu do ludzi, z którymi pracuje. Prezenter ma świetny kontakt zarówno z uczestnikami programu, jak i kolegami z zespołu.

fot.AKPA

– Robert jest miły i wylewny. Nigdy nie dał nam odczuć, że jest gwiazdą, a my jego podwładnymi – chwalili artystę w jednym z wywiadów koledzy z programu. – U nas nie ma lanserki, nikt nic nie udaje. Codziennie o 18 pukamy do drzwi naszych widzów. Staliśmy się już ich domownikami – śmiał się w jednym z wywiadów Janowski. Telewidzowie kilkakrotnie udowodnili, że uwielbiają teleturniej i jego gospodarza. Show był wielokrotnie nagradzany Telekamerą za najlepszy program rozrywkowy. Sam Janowski ma na swoim koncie kilka nagród Telekamer (w tym specjalną Złotą) i Wiktorów, dla najbardziej cenionego i lubianego prezentera telewizyjnego.

PRYWATNIE POD GÓRKĘ

Gwiazdor jak ognia unika skandali. Wiele lat temu rozwiódł się z pierwszą żoną Katarzyną Kalicińską (dziś producentką m.in. serialu „Dom nad rozlewiskiem"). Mają dorosłego syna. Potem artysta ułożył sobie życie po raz drugi – związał się z Katarzyną Dańską, z którą po kilku latach wziął ślub. Para ma dwie córki. Janowski i jego druga żona byli idealnym małżeństwem. Przez kilkanaście lat wszystko układało się pomyślnie. Niestety, do czasu... Kilka miesięcy temu media doniosły, że małżeństwo prezentera przechodzi poważny kryzys. Wkrótce potwierdziły się też informacje o rozwodzie. Janowski w jednym z programów telewizyjnych wyznał, że jest sam i nie spotyka się z żadną kobietą. Odniósł się także do rozstania z żoną.

fot. AKPA

– To jest generalnie porażka. Każdy rozwód jest porażką. Ja naprawdę jestem rodzinnym człowiekiem. Kolejny raz mi się nie udało – mówił w wywiadzie. Czy gwiazdorowi uda się odbudować swój nadszarpnięty wizerunek i odzyskać sympatię widzów? Czas pokaże...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także