Rozrywka"Jaka to melodia": Janowski się postawił! Nie dał sobie obciąć pensji

"Jaka to melodia": Janowski się postawił! Nie dał sobie obciąć pensji

"Jaka to melodia": Janowski się postawił! Nie dał sobie obciąć pensji
Źródło zdjęć: © AKPA

06.12.2011 10:59, aktual.: 25.11.2013 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo że wokół szaleje kryzys, Robert Janowski (50 l.) nie musi się go obawiać. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, cięcia w stacji nie dotkną prowadzącego program "Jaka to melodia?". Muzyk zachowa swoją dotychczasową pensję. Niestety, jego koledzy z pracy są w dużo gorszej sytuacji...

Robert Janowski prowadzi jeden ze sztandarowych muzycznych programów TVP 1, który od 14 lat gromadzi kilkumilionową publiczność. Przez ten czas Janowski zyskał wielką sympatię widzów. Nikt nie ma bowiem wątpliwości, że bez tego uroczego prowadzącego muzyczne show Jedynki nie byłoby takie same. Sam muzyk też doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego, gdy ostatnio dowiedział się o cięciach, które miały dotknąć jego program, postanowił się postawić.

Za jeden odcinek programu "Jaka to melodia?" Janowski dostaje 10 000 złotych. I wszystko wskazuje na to, że przy takiej stawce pozostanie. – Robert ogłosił, że nie zgadza się na obcięcie pensji. Groził nawet, że zerwie kontrakt. Po wielu negocjacjach udało mu się zachować dotychczasową stawkę. Inni nie mieli tyle szczęścia – zdradza nam osoba z produkcji programu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ekipa pracująca przy show musi teraz taką samą ilość odcinków nagrywać w krótszym czasie. Mają być również wprowadzone nowe zasady rozliczenia wynagrodzeń za pracę – stawki mają być niższe. Nie ma się co dziwić, że w tej sytuacji atmosfera na planie programu stała się dość napięta. Czy to zazdrość kolegów, którzy nie mieli szansy na negocjacje dotychczasowych stawek? Prowadzący "Jaka to melodia?" jest laureatem czterech Telekamer i dwóch Wiktorów. Nie ma się co dziwić, że w tej sytuacji muzyk czuje się swobodnie na planie. W końcu sympatia, jaką wzbudza, przekłada się na popularność programu. Chyba nikt nie wyobraża sobie, że to show mogłoby być emitowane bez niego...

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

[

]( http://www.fakt.pl )

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także