Połączył ich taniec. Jak teraz wygląda Aneta Piotrowska?

Jak zmieniła się była partnerka Rafała Mroczka?
Jak zmieniła się była partnerka Rafała Mroczka?
Źródło zdjęć: © AKPA | Palicki

18.06.2021 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Anecie Piotrowskiej i Rafale Mroczku było kiedyś bardzo głośno. Para stworzyła związek podczas programu "Taniec z gwiazdami". Jak zmieniła się tancerka?

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów tanecznych emitowanych w polskiej telewizji. Show zadebiutowało na antenie TVN w 16 kwietnia 2005 r. Od 7 marca 2014 r. widzowie mogą oglądać program na Polsacie.

Show wypromowało wiele osób. Nie można też zapomnieć, że "Taniec z gwiazdami" połączył wielu uczestników. W końcu między Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem zaiskrzyło podczas realizacji programu.

Aneta Piotrowska po 15 latach. Jak wygląda teraz?

Tak było też w przypadku Anety PiotrowskiejRafała Mroczka. Aktor i tancerka tworzyli kiedyś jeden z najpopularniejszych związków w polskim show-biznesie. Para poznała się na planie "Tańca z gwiazdami". Choć  w programie niewiele mówili o tym, co ich łączy, wraz z upływem czasu zaczęli publicznie okazywać sobie uczucia i opowiadać o swojej miłości.

Niestety tuż po tanecznym show ich związek się zakończył. Sama Aneta szybko pożegnała się z show-biznesem i postanowiła realizować swoje marzenia z dala od blasku fleszy.

Od 3. edycji "Tańca z gwiazdami" minęło już 15 lat - Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek pojawili się w telewizji w 2006 r. Jak teraz wygląda tancerka? Trzeba przyznać, że zmieniła się nie do poznania.

Zobacz także: Mroczek z wózkiem w "Dzień Dobry TVN". "Spełniam się jako ojciec i to pokazuję"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także