Trwa ładowanie...

"Jak stracić chłopaka w 10 dni". Kultowa komedia powraca jako serial

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" to komedia romantyczna, która zapewniła Kate Hudson i Matthew McConaughey'owi rozpoznawalność na całym świecie. Teraz powraca na mały ekran. Kiedy premiera serialu i kto w nim wystąpi?

Share
"Jak stracić chłopaka w 10 dni". Kultowa komedia powraca jako serial
Źródło: Materiały prasowe
d13b7u5

Reboot "Jak stracić chłopaka w 10 dni" w formie serialu ma się pojawić na nowej platformie streamingowej o nazwie Quibi, czyli rzekomej konkurencji dla Netflixa. Nowe "How To Lose a Guy in 10 Days" ma być uwspółcześnią wersją pierwowzoru – znani bohaterowie będą musieli nawigować swój związek w erze smartfonów i Tindera.

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" – fabuła i obsada

Film "Jak stracić chłopaka w 10 dni" opowiada historię dziennikarki pisma kobiecego Andie Anderson (Kate Hudson)
, która wpada na pomysł przewrotnego felietonu. Bohaterka chce stworzyć listę zachowań, które odstraszają mężczyzn. W tym celu postanawia sprawić, aby nowo poznany partner rzucił ją w 10 dni.

Wybór pada na Benjamina Barry'ego (w tej roli Matthew McConaughey)
, któremu w pracy powierzono dokładnie odwrotne zadanie – ma rozkochać w sobie kobietę w 10 dni.

d13b7u5

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" to film pełen ciepła, który w sprawny sposób bawi się konwencją. Czy serial na jego podstawie będzie taki sam? Scenariusz nowości napisze Guy Branum, a obsada "Jak stracić chłopaka w 10 dni" nie jest jeszcze znana.

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" – premiera

Nie wiadomo kiedy nastąpi premiera serialu "Jak stracić chłopaka w 10 dni". Podejrzewamy, że będzie to dosyć odległy termin, gdyż Quibi (platforma, na której pojawi się reboot "How to Lose Guy in 10 Days") ruszy w pierwszej połowie 2020 r.

d13b7u5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13b7u5
d13b7u5