Trwa ładowanie...

Jak sprawić, by pomysł z rozebraną Wodzianką był jeszcze bardziej żenujący? Kuba Wojewódzki dał radę

Lubisz seksistowskie żarty na poziomie pijanego wujka? Uważasz, że suche dowcipy i słabe śmieszki na Facebooku to wyśmienity pomysł? Świetnie: Kuba Wojewódzki ma coś właśnie dla ciebie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jak sprawić, by pomysł z rozebraną Wodzianką był jeszcze bardziej żenujący? Kuba Wojewódzki dał radę
Źródło: TVN
d2wy9mp

Idea z ledwo ubraną hostessą jest znana i właściwie nikogo już nie oburza: ładna modelka podaje wodę gościom Wojewódzkiego, czasem pokaże piersi wywołując w studio ogólną wesołość.* W najlepszym czasie programowym doświadczony "Król TVN" raczy swoich gości młodą hostessą i widokiem jej ciała sprowadzając ją do roli atrakcyjnego dla oka przedmiotu.* I wszystko to dzieje się za pozwoleniem władz stacji, bo przecież wizerunek Playboya otoczonego modelkami sprawdza się Kubie i dobrze sprzedaje. Rozmowy na kanapie nie są tak wciągające, dajmy coś ekstra.

"Przecież sama chciała!", "Nikt jej nie zmuszał", "Co innego może mieć do roboty modelka?" brzmi znajomo, prawda?

d2wy9mp

Wojewódzki z uciechą obserwuje, jak jego kolejne Wodzianki stają się własnością widzów i gości. I idzie krok dalej. Na swoim bardzo popularnym profilu facebookowym urządza konkurs. *Teraz każdy trzymając się za brzuch ze śmiechu może wpisać swój dowcip na temat półnagiej hostessy stojącej nad zdezorientowanym i rumianym Kubą Badachem. *

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Teraz, gdy na Facebooku aż roi się od hasztagu #metoo, historii o tym, ile razy jakiemuś facetowi wydawało się, że ma prawo przekroczyć czyjeś granice, zamiast trzymać ręce przy sobie i język za zębami, Wojewódzki wrzuca zdjęcie niemal nagiej kobiety jakby mówił: "Ależ proszę bardzo, używajcie sobie. W końcu jest, hehe, tak fajnie ubrana."

Pod wpisem dzieje się prawdziwy Festiwal Suchara, kilka tysięcy bardzo złych żartów, kilka przytomnych uwag, że "konkurs" jest zwyczajnie prostacki i seksistowski. Wyobrażam sobie, że gdyby Wojewódzki przybijał sobie piątkę z każdym wąsatym żartownisiem spod swojego posta, to już dawno miałby tę rękę w gipsie.

d2wy9mp

Co jest nagrodą w "konkursie"? Tego Kuba nie zdradza, ale wiemy, że na pewno nie tytuł "Króla Żenady", bo ten jest już zajęty.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2wy9mp

Podziel się opinią

Share
d2wy9mp
d2wy9mp