Trwa ładowanie...

Jak rodziła się mafia narkotykowa w Meksyku. 4 sezon "Narcos" na Netflixie

Serial "Narcos" powraca na Netflixie. Są już pierwsze zdjęcia z 4. sezonu. Tym razem akcja z Kolumbii przenosi się do Meksyku lat 80. Pokazano narodziny meksykańskich karteli.

Share
Jak rodziła się mafia narkotykowa w Meksyku. 4 sezon "Narcos" na Netflixie
Źródło: Gaumont
d25qfcy

Premiera czwartego sezonu "Narcos" planowana jest jeszcze na ten rok. Netflix opublikował właśnie pierwsze zdjęcia z planu serialu, na których widzimy Michaela Peñę ("Miasto gniewu", "American Hustle") oraz Diego Lunę ("Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", "I twoją matkę też").

Przypomnijmy, że akcja serialu toczyła się w Kolumbii przez trzy poprzednie sezony. Teraz przenosi się do Meksyku lat 80. Narcos: Mexico pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy przemyt do USA opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy.

Gaumont
Źródło: Gaumont

Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Félix Gallardo (Diego Luna)
obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium narkotykowe.

d25qfcy

Agent amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Mexico to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym jest Eric Newman.

d25qfcy

Podziel się opinią

Share
d25qfcy
d25qfcy