Trwa ładowanie...
d3sbf5f

"Jak Poznałem Waszą Matkę": Barney zrywa zaręczyny z Robin!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jak Poznałem Waszą Matkę": Barney zrywa zaręczyny z Robin!
(Comedy Central)
d3sbf5f

Fani *"Jak Poznałem Waszą Matkę" będą w szoku, gdy w kolejnym odcinku serialu Barney zerwie zaręczyny z Robin! Czy uda się jeszcze uratować ich związek?*

Na szczęście okaże się, że to tylko jeden z jego mało przemyślanych żartów. Narzeczona jednak postawi przed nim pewne warunki, które będą trudne do spełnienia. Barney, znany z nieodpowiednich żartów, będzie musiał przejść ciężką próbę – Robin zabroni mu robienia dziwnych niespodzianek, które są jego specjalnością.

Żeby tego było mało, przyszły pan młody godzinę przed próbną kolacją weselną zostanie zatrzymany przez ochronę hali laser tag za wszczynanie zamieszek.

d3sbf5f

Dodatkowo, Ted postanowi wcielić się w słynnego śpiewaka Liberace, a widzowie poznają listę przyczyn, dlaczego narzeczeni nie zorganizowali ślubu w Kanadzie.

Jedna z największych zagadek ostatniej dekady zostanie rozwiązana w 9.sezonie sitcomu. Fani serialu "Jak Poznałem Waszą Matkę" nareszcie poznają wybrankę Teda. Dowiedzą się też, w jaki sposób zakończy się historia grupy nierozłącznych przyjaciół. Zanim jednak to nastąpi, czeka ich jeszcze wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Emisja kolejnego odcinka serialu *"Jak Poznałem Waszą Matkę" już 19 stycznia, w niedzielę, godz. 21:30 na kanale Comedy Central.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,26572,title,Jak-Poznalem-Wasza-Matke,serial.html )**

d3sbf5f

Podziel się opinią

Share

d3sbf5f

d3sbf5f