Trwa ładowanie...

Jak poradzić sobie z remontem bez męża? Można go dostać w prezencie

Po śmierci męża pani Danuta została sama w dużym domu. To właśnie mąż wybudował go własnymi rękami, a także dbał o każdy remont. Niestety, kiedy go zabrakło, bohaterka najnowszego odcinka programu Telewizji WP musi robić wszystko samo. A że jest już sędziwą kobietą, nie starcza jej już sił. Ale już wkrótce jej życie nabierze zupełnie nowych barw.

Share
Pani Danuta wspomina swojego męża jednocześnie z uśmiechem i smutkiem
Pani Danuta wspomina swojego męża jednocześnie z uśmiechem i smutkiemŹródło: WP
d11dhx0

Panią Danutę postanowiła poratować jej córka, Olga, na co dzień makijażystka pracująca w stolicy, przy okazji matka trójki dzieci, w których wychowaniu wspiera ją m.in. jej matka. To ona pokazała córce, co to znaczy być matką i właśnie za to Olga chciała jej podziękować. Uznała też, że najlepszym na to sposobem będzie podarowanie jej... "Remontu w prezencie".

Tym razem jednak przed prowadzącymi - Klaudią Halejcio i Marcinem Grzelewskim - stanie nie lada wyzwanie. Pani Olga bardzo przeżyła niedawną śmierć swojego męża, więc każde pomieszczenie jej domu nierozerwalnie kojarzy jej się z jego budowniczym. Odnowienie części tego, co zdaje się być świętością dla seniorki na pewno nie będzie łatwe.

Zobacz poprzedni odcinek "Remontu w prezencie" za darmo:

Początkowo ogromny teraz dom był tylko drewnianą chatką, którą zmarły niedawno właściciel powoli murował, by ostatecznie zamienić na dom z prawdziwego zdarzenia. Zajęło mu to długie lata, ale ostatecznie dopiął swego i zapewnił swojej żonie i córce dach nad głową. I mimo iż pani Danuta przywiązana jest do każdej jego niedoskonałości, zrozumiała, że może faktycznie przyda się w nim zrobić jakiś remont.

d11dhx0

Kategorycznie jednak zabroniła ruszać zarówno kuchni, jak i sypialni. Nasi architekci wnętrz mieli więc zawężone pole manewru, ale ostatecznie wytypowali jedno z pomieszczeń do remontu. Jednak do działania mogli przejść dopiero, gdy namówili matkę i córkę na wspólne wakacje ufundowane przez sponsora programu.

zmiana WP
Jak zareaguje na zmianę w swoim domu?Źródło: WP

I podczas gdy obie panie spędzać będą tygodniowy urlop w Chorwacji, dyrygowana przez Klaudię i Marcina ekipa będzie mogła pokazać, na co ją stać. Które pomieszczenie zostanie wyremontowane tym razem? I jak zareaguje na tę zmianę pani Danuta? O tym przekonacie się w najnowszym odcinku "Remontu w prezencie" już w sobotę o godzinie 20:00 tylko w Telewizji WP.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na telewizja.wp.pl oraz remontwprezencie.wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d11dhx0

Podziel się opinią

Share
d11dhx0
d11dhx0