Trwa ładowanie...

"Jak pies z kotem" już na Blu-Ray i DVD

"Jak pies z kotem" to inspirowana autentycznymi wydarzeniami opowieść o relacjach braci Janusza i Andrzeja Kondratiuków. W rolach głównych: Robert Więckiewicz, Olgierd Łukaszewicz, Aleksandra Konieczna i Bożena Stachura.

Share
"Jak pies z kotem" już na Blu-Ray i DVDŹródło: Materiały prasowe
d1b6yzi

Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych "Dziewczyn do wzięcia", to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Uhonorowany dwoma nagrodami na festiwalu w Gdyni film "Jak pies z kotem" z Robertem Więckiewiczem, Olgierdem Łukaszewiczem, Aleksandrą Konieczną i Bożeną Stachurą w rolach głównych jest już dostępny na Blu-ra i DVD.

Obejrzyj zwiastun "Jak pies z kotem":

"Jak pies z kotem" to pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Jej bohaterami są bracia - filmowcy Andrzej i Janusz Kondratiukowie. Pierwszy był autorem obsypanych nagrodami filmów "Słoneczny zegar", "Wrzeciono czasu" czy "Big Bang". Drugi zapisał się w historii polskiego kina jako twórca komedii "Dziewczyny do wzięcia" oraz "Czy jest tu panna na wydaniu".

d1b6yzi

Gdy starszy z braci Andrzej (Olgierd Łukaszewicz) nagle zachorował, młodszy (Robert Więckiewicz) pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podjął się opieki nad potrzebującym. Nieświadomie uruchamiając lawinę wydarzeń, która zmieniła życie nie tylko jego, ale również jego najbliższych.

"Jak pies z kotem" to oparta na faktach tragikomedia wyreżyserowana przez Janusza Kondratiuka na podstawie scenariusza napisanego przez niego we współpracy z Dominikiem W. Rettingerem. W role braci Kondratiuków wcielili się Robert Więckiewicz, Olgierd Łukaszewicz, a partnerują im Bożena Stachura i Aleksandra Konieczna.

"Jak pies z kotem" już na Blu-Ray i DVD Materiały prasowe
"Jak pies z kotem" już na Blu-Ray i DVD Źródło: Materiały prasowe

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY I DVD:

• Zwiastun
• Making of

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD.

d1b6yzi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b6yzi