Trwa ładowanie...

Jacyków ucieka z Polski! Bo...

Share
Jacyków ucieka z Polski! Bo...Źródło: Kapif
d4aovcj

[

]( http://www.fakt.pl )

d4aovcj

Krytykują go internetowe media, na jego głowę spadają okrutne ciosy, i to w dodatku od kolegów ze stacji, w której pracuje.

Tomasz Jacyków (43 l.) może więc czuć się obrażony na polski show-biznes. Pewnie dlatego książę polskich stylistów nie zamierza siedzieć z założonymi rękami i czekać na kolejne ataki. Tym bardziej, że są na świecie ludzie, którzy potrafią docenić naszego ekscentrycznego guru mody i zapraszają go do siebie!

Najpierw zarzucano mu noszenie rzeczy, które są tak zwanymi „podróbkami”. Później kolega z TVN, Michał Piróg (32 l.) nie zostawił na nim suchej nitki, wytykając mu nadmierną miłość do naturalnych futer. Wreszcie jeden z projektantów, nazwał jego działalność „modowym terroryzowaniem kobiet”. Tomek przez cały czas nie odpowiadał na te bezceremonialne ataki, tylko zachowywał godną powściągliwość.

Ale już niedługo stylista może zamknąć usta swoim adwersarzom. Jak się dowiedzieliśmy, Jacykówwłaśnie dostał intratną propozycję z Brazylii. Książę polskich stylistów ma pod koniec roku jechać do – „Kraju Kawy”, aby pracować przy olbrzymim przedsięwzięciu operowym.

Co więcej, Tomek prawdopodobnie zostanie także zaproszony do współpracy przy najbardziej znanym karnawale na świecie. Czy gwiazdor wróci z Brazylii z tarczą i zagra wszystkim swoim wrogom na nosie? A może Brazylijczycy zatrzymają u siebie Tomka na dłużej? Wielce to prawdopodobne. Byłoby jednak trochę szkoda...

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Diva rzuciła Warszawę na kolana!

d4aovcj

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4aovcj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aovcj
d4aovcj