Trwa ładowanie...
tomasz jacyków
15-10-2010 12:28

Jacyków: Będę chodził w prawdziwych futrach!

Jacyków: Będę chodził w prawdziwych futrach!Źródło: AKPA
dumtyo8
dumtyo8

[

]( http://www.fakt.pl )

Ekolodzy na całym świecie od dawna walczą o to, by ludzie przestali nosić naturalne futra. I choć ich akcje mają coraz więcej zwolenników, są tacy, którzy za nic nie dają się przekonać.

– Będę nosił prawdziwe futra! – zapowiada w rozmowie z Faktem Tomasz Jacyków (42 l.), który idzie na wojnę z ekologami, bo nie chce, by futra zniknęły ze sklepów.

dumtyo8

atakują ludzi propagujących noszenie naturalnych futer. Ostre wypowiedzi i dosadne hasła na plakatach często kierowane są do popularnych osób. Zaatakowany został między innymi stylista. „Futra noszą piękne zwierzęta i... brzydcy ludzie” – to zdanie ostatnio pojawiło się obok zdjęcia Jacykowa odzianego w futrzany szal na plakacie Międzynarodowego Ruchu na Rzecz Zwierząt Viva.

W akcje tego typu zaangażowanych jest wiele polskich gwiazd, m.in. aktorka Agata Buzek (34 l.) czy modelka Joanna Krupa (31 l.). – Nie wyobrażam sobie, żebym mogła założyć na siebie coś, co jest zrobione z żywego zwierzaka – mówi Buzek. – Każdy, kto nosi futro, promuje zabijanie i torturowanie. Boże, jak ja nienawidzę takich ludzi! – grzmiała z kolei Krupa po tym, jak Weronika Rosati (26 l.) pojawiła się publicznie w futrze.

Jacyków jednak niczym się nie przejmuje. Nie działają na niego obelgi, groźby ani prośby. Nawet fakt, że na plakatach jawi się jako ten zły, nie jest w stanie go przekonać do zmiany upodobań. Dlaczego? On po prostu kocha nosić futra i nie widzi w tym nic dziwnego. – Nie mam nic przeciwko futrom. Nie rozumiem tego całego zamieszania. Od zamierzchłych czasów ludzie noszą prawdziwe futra i nie ma w tym złego ani nadzwyczajnego – wyjaśnia swoją postawę. I zapowiada, że jeśli będzie trzeba, będzie walczył o swoją ulubioną garderobę. – Mam kilka ubrań z prawdziwego futra, m.in. czapkę – kończy niepokorny stylista.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Urbańska: Będę gwiazdą Hollywood

dumtyo8
dumtyo8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dumtyo8