ycipk-15uedp

Jacek Kurski już zapowiada kolejnego Sylwestra. Wiadomo, gdzie się odbędzie

Tegoroczny "Sylwester marzeń" w Zakopanym był prawdziwym hitem TVP. Wyniki oglądalności skłoniły Jacka Kurskiego do pewnej deklaracji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kurz jeszcze nie opadł, a prezes TVP już zapowiada kolejną imprezę sylwestrową
Kurz jeszcze nie opadł, a prezes TVP już zapowiada kolejną imprezę sylwestrową (East News, Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER)
ycipk-15uedp

Prezes Kurski może być z siebie dumny. Organizowany przez niego "Sylwester marzeń" w Zakopanem rozłożył konkurencję na łopatki. Koncert sylwestrowy w TVP2 oglądało średnio 6,4 mln osób, imprezę Polsatu - 1,75 mln, a sylwestra TVN - 1,6 mln.

ZOBACZ TEŻ:To naprawdę był sylwester marzeń!

ycipk-15uedp

Jak się okazuje, postawienie na repertuar disco i disco-polo, było mistrzowskim posunięciem.

Zachwycony Jacek Kurski już planuje kolejną sylwestrową zabawę. Prezes TVP zapewnia, że w 2019 r. TVP znów zorganizuje koncert w Zakopanem. W końcu po co zmieniać coś, co się sprawdza.

*- Te trzy sukcesy z rzędu nie dają nam prawa wyboru, musi być sylwester w Zakopanem. Potwierdza się pewna oczywista intuicja, że trzeba zbudować nowy format sylwestra narodowego, że tego dnia Polacy chcą być razem w Zakopanem. Jestem bardzo szczęśliwy, że ten rodzaj świeckiej tradycji, czyli sylwester narodowy w Zakopanem przyjął się i po raz trzeci z rzędu rozbił bank oglądalności *- powiedział Kurski w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.

ycipk-15uedp

Oglądaliście "Sylwestra marzeń" na TVP2?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15uedp

ycipk-15uedp
ycipk-15uedp