Trwa ładowanie...
drq6dn7

Jacek Borkowski żadnej pracy się nie boi: "Dzięki takim zajęciom przetrwałem trudny czas"

Obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce i na świecie wymaga od aktorów nie lada kreatywności - zarówno w sposobach spędzania wolnego czasu jak i w poszukiwaniach nowego źródła dochodów. Jacek Borkowski ma już w tym pewne doświadczenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prace na planie "Klanu" zostały na razie wstrzymane
Prace na planie "Klanu" zostały na razie wstrzymane (Materiały prasowe)
drq6dn7

Zagrożenie zachorowania na koronawirus jest na tyle duże, że czołowe produkcje serialowe, w tym również "Klan" zostały tymczasowo zawieszone, a premiery filmów i spektakli przeniesiono na bliżej nieokreślony termin. Gwiazdy z dnia na dzień tracą swoje jedyne źródło dochodów, jest to więc czas, który wymaga znalezienia nowego źródła finansowania. Jacek Borkowski jest całkowicie spokojny i rozważa powrót do działań, które wykonywał w przeszłości.

Zobacz wideo:

- Na razie stosujemy się do odgórnych zaleceń i prace na planie ''Klanu'' zostały zawieszone. Więc musimy czekać, aż sytuacja się unormuje. Ale trzeba z uśmiechem przez to przejść, bo cóż innego nam pozostaje? - wyznał w rozmowie z "Faktem".

drq6dn7

Zobacz też: Tom Hanks poinformował, jak czuje się 2 tygodnie po zarażeniu koronawirusem

Aktor ponad trzydzieści lat temu był w podobnej sytuacji i świetnie sobie poradził. To były czasy, kiedy kreatywność i przedsiębiorczość były na wagę złota.

- Pamiętam, jak był bojkot telewizji w latach 80. i też nie było roboty. Więc bułki sprzedawałem, bo nie było z czego żyć, a dzieci trzeba było za coś nakarmić. Musiałem dorabiać i otworzyłem sklepik z bułkami. A później handlowałem samochodami, potem otworzyłem wypożyczalnię kaset wideo, bo był wtedy boom na magnetowidy. I dzięki takim zajęciom przetrwałem ten trudny czas - wyznał aktor.

Czyżby znów zamierzał wrócić do pracy w usługach? Choć jego odpowiedź wydaje się być żartobliwie, to kto wie, do czego doprowadzi przedłużający się czas kwarantanny.

- I szczerze mówiąc teraz się właśnie zastanawiam, czym mógłbym się zająć, skoro nie mogę grać w serialu czy w teatrze. Może znowu zacznę te bułki sprzedawać? - żartuje Borkowski.

drq6dn7

Podziel się opinią

Share
drq6dn7
drq6dn7