"Ja to mam szczęście": Tomasz Karolak i Dominika Kluźniak przyjaciółmi Polaków

"Ja to mam szczęście": Tomasz Karolak i Dominika Kluźniak przyjaciółmi Polaków
Źródło zdjęć: © AFP

14.12.2011 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W kuchni Joanny i Jerzego Polaków nigdy nie wieje nudą. To serce wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest rodzina, a także filtr dla szukających ujścia emocji. A o tym, że rodzina i przyjaciele to największe szczęście, nikogo przekonywać nie trzeba. Tym razem na planie *"Ja to mam szczęście" pojawili się przyjaciele gospodarzy domu, Tomasz Karolak oraz Dominika Kluźniak.*

Tadeusz jest najlepszym przyjacielem Jerzego. Często bywa u Polaków, wprowadzając lekkie zamieszanie. Znany jest z tego, że nieustannie szuka pracy i kobiety życia.

Z kolei Iwona to koleżanka Joanny, która wciąż szuka mężczyzny swojego życia. Czyżby Jerzy i Joanna chcieli wyswatać tych dwoje?

Serial "Ja to mam szczęście" z Kingą Preis i Jackiem Braciakiem w rolach głównych, widzowie zobaczą już 7. marca, w paśmie które należało do innej, udanej produkcji "Dwójki", "rodzinka.pl". Wtedy przekonamy się, że życie najlepiej smakuje od kuchni!

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także