Trwa ładowanie...
02-12-2011 13:25

"Ja to mam szczęście": Te dzieciaki zastąpią chłopców z "rodzinki.pl"

"Ja to mam szczęście": Te dzieciaki zastąpią chłopców z "rodzinki.pl"Źródło: AFP
d39k7by
d39k7by

*"Ja to mam szczęście" to serial o rodzinie nietypowej, gdzie sytuacje komediowe ujawniają się ze zdwojoną siłą, bo pojawią się problemy z byłymi małżonkami oraz dziadkami. Choć bohaterowie noszą nazwisko Polak, zdecydowanie bliżej im do włoskiej rodziny - głośnej, wybuchowej i temperamentnej.*

Padł pierwszy klaps na planie najnowszej produkcji TVP2 "Ja to mam szczęście" w reż. Sylwestra Jakimowa z Kingą Preis i Jackiem Braciakiem w rolach głównych. Efekt pracy ekipy filmowej widzowie zobaczą już 7. marca, w paśmie które należało do innej, udanej produkcji "Dwójki" "rodzinka.pl".

"Główna rola jest wyzwaniem, ale i pewnego rodzaju problemem. Tak sobie myślałem przez wiele lat, że chciałbym zagrać dużą rolę. I przyszła dziś bardzo dobra produkcja, świetni reżyserzy, bardzo dobry tekst, wybitne koleżeństwo, a ja wciąż myślę, że jak coś spartolę, to będzie tylko na mnie. Nie będzie usprawiedliwienia" - zdradził Jacek Bracia, serialowy Jerzy Polak, z zawodu deweloper.

"Strasznie cieszę, że zmieniłam partnera księdza na kochającego małżonka, choć etat gospodyni domowej pozostał bez zmian. Jacek jest świetnym partnerem, czułym, takim, który dba, aby nam wszystkim było tutaj dobrze. Mam nadzieję, że będziemy towarzyszyć widzom w wiosenne wieczory, bo mam fantastyczną rodzinę, ciepłą, normalną, która potrafi się z siebie śmiać i, która ma ogromny dystans do problemów, jakie przechodzą dzieci w różnym wieku. Mam też zarąbistego małżonka i chciałabym tak z nimi troszkę pozostać" - dodała Kinga Preis, czyli Joanna Polak, położna.

Serialowi rodzice Jerzy i Joanna są ludźmi "po przejściach". Dla obojga jest to już drugi związek. On ma z poprzedniego małżeństwa 22-letniego syna Marcina (Antek Królikowski), ona 14-letnią córkę Elę (Natalia Idzikowska). Wspólnym dzieckiem jest 8-letnia Zosia (Weronika Kosobudzka).

d39k7by

Producenci zdradzili przepis na ich szczęście rodzinne. To garść pozytywnej energii, szaleństwa, miłości, szczypta humoru, a wszystko to zaprawione szalonymi krewnymi.

W pozostałych rolach w serialu "Ja to mam szczęście" zobaczymy, m.in. Ewę Kasprzak, Przemysława Sadowskiego, Dominikę Kluźniak, Gabrielę Muskałę, Annę Seniuk, Zdzisława Wardejna i Tomasza Karolaka. Jak zapewnia producentka serialu, Dorota Kośmicka - Gecke: "Siła komediowa pary Preis i Bracia, jak i ich energia w scenach z życia rodziny Polaków to eksplodujące humorem spotkanie gigantów aktorstwa i komedii".

Zobacz także:

d39k7by

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d39k7by
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39k7by