"Ja to mam szczęście" ma mniej widzów niż "rodzinka.pl"

"Ja to mam szczęście" ma mniej widzów niż "rodzinka.pl"

16.03.2012 10:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy komediowy serial Dwójki *"Ja to mam szczęście" po dwóch tygodniach emisji gromadzi o ponad milion mniej widzów niż nadawana rok temu w tym paśmie "rodzinka.pl". Produkcja daje TVP2 drugie miejsce w rynku za TVN - poinformowały wirtualnemedia.pl.*

Serial emitowany jest w środy o 20.45 i 21.10. Po czterech pierwszych odcinkach jego średnia widownia wyniosła 2,52 mln osób - pokazują dane Nielsen Audience Measurement dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Dla porównania, nadawane rok temu o tym samym cztery premierowe odcinki pierwszej serii "rodzinki.pl" miały 3,74 mln widzów. Natomiast cała pierwsza seria "rodzinki.pl", pokazywana od marca do maja ub.r., zgromadziła średnio 3,24 mln oglądających.

W czasie emisji "Ja to mam szczęście" Dwójka zajmuje drugie miejsce w rynku za TVN, która w tym czasie nadaje "W11 - Wydział Śledczy" i początek "You Can Dance". W grupie komercyjnej Dwójka jest natomiast trzecia, przegrywa nie tylko z TVN, ale też z Polsatem.

Z danych telemetrycznych wynika, że serial oglądają głównie kobiety, widzowie w wieku 30-44 lat i po 55. roku życia oraz mieszkańcy wsi i małych miast.

"Ja to mam szczęście" opowiada o rodzinie z trójką dzieci. Na czele familii stoją: Joanna (Kinga Preis)
z zawodu położna i Jerzy (Jacek Braciak)
, inżynier i developer. Oboje są po rozwodach. Z poprzednich związków Joanna (Kinga Preis) ma 14-letnią córkę Elę (Natalia Idzikiewicz)
, a Jerzy - 22-letniego syna Marcina (Antek Królikowski). Wspólnie wychowują też ich własne dziecko - kilkuletnią Zosię (Weronika Kosobudzka).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także