Trwa ładowanie...
27-09-2012 11:24

"Ja to mam szczęście": Bohaterowie serialu w baśniowej krainie

"Ja to mam szczęście": Bohaterowie serialu w baśniowej krainie
d4jul8v
d4jul8v

W nowym sezonie serialu *"Ja to mam szczęście!" będzie się działo! Jego fabuła przeniesie się z przytulnego domu zabawnej rodziny Polaków do miejsc, które od zawsze wzbudzają zaciekawienie - baśniowej krainy snów i studia Telewizji Polskiej.*

Joanna (Kinga Preis)
i Jerzy (Jacek Braciak)
postanawiają częściej czytać książki na dobranoc swojej młodszej córce Zosi (Weronika Kosobudzka).

Tymczasem, znużeni szarą rzeczywistością, sami przenoszą się do baśniowej krainy snów, w której Joanna zostaje wilkiem, Zosia biedronką, a Jerzy skrzatem.

d4jul8v

Niestety, w życiu Jerzego nie wszystko będzie już tak kolorowe. Głowa rodziny Polaków zostaje zaproszona jako ekspert do programu "Pytanie na śniadanie", by wypowiedział się na temat współczesnego oblicza swojej branży - architektury.

Zestresowany obecnością kamer i emisją na żywo, Jerzy nie jest w stanie wydusić z siebie pełnego zdania. W celu ratowania sytuacji prowadzący program - Urszula Chincz i Tomasz Kammel - zapowiadają prognozę pogody.

Jak Jerzy wybrnie ze swojej wpadki? Dowiemy się oglądając premierowe odcinki serialu, od poniedziałku do piątku o godzinie 19.25, na antenie Dwójki już od 9 października.

d4jul8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jul8v