Izabella Krzan trzyma w ręku znany napój. Nie zostawiono na niej suchej nitki

Izabella Krzan spotkała się z ostrą krytyką za swój post
Izabella Krzan spotkała się z ostrą krytyką za swój post
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

05.07.2021 19:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan w jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie zamieściła zdjęcie z puszką w ręce. Prezenterka raczej nie spodziewała się, że spotka ją taka krytyka. Szpilę wbił nawet inny gwiazdor TVP.

Izabella Krzan ma zaledwie 26 lat, ale zdążyła zaliczyć kilka znaczących sukcesów. W 2016 r. wygrała wybory Miss Polonia, a potem trafiła do telewizji, gdzie szybko zaczęła robić karierę. Została m.in. współprowadzącą rozrywkowych programów TVP jak "Koło Fortuny" i "Czar par". 17 lutego br. pojawiła się u boku Tomasza Kammela w "Pytaniu na śniadanie", zastępując Marzenę Rogalską.

Zawrotna kariera w telewizji sprawiła, że Krzan jest również popularną osobą na Instagramie. Obecnie obserwuje ją 242 tys. osób. Taka liczba fanów pozwoliła prezenterce nawiązywać współpracę z różnymi reklamodawcami. Już niejednokrotnie zamieszczała na swoim profilu posty sponsorowane. Jednak ostatni z nich sprowadził na nią ostrą krytykę.

Krzan zapozowała na zdjęciu z puszką Coca-Coli. "Zakupy przed luźnym weekendem zrobione, przekąski są, nowa Coca-Cola Zero Cukru w dużych ilościach również jest, czas na chill z widokiem i oczekiwanie piąteczku" – napisała.

Na złośliwe komentarze internautów nie musiała długo czekać. "Co wy macie z tą colą? Już nie ma lepszych napoi do reklamowania?", "Dramat!!! Product endorsement wśród celebrytów. Sprzedajecie się... nawet dla takiego g... Byle się nachapać. Żal Iza", "Minus za Coca-Colę, nawet Ronaldo ją odstawił", "Ja też wybieram jednak wodę. Ronaldo miał rację, akcję Coca-Cola w dół!!!” – napisali.

Do grona krytykujących dołączył nawet kolega Krzan z "Pytania na śniadanie". Tomasz Wolny także odniósł się do słynnej już sytuacji z Cristiano Ronaldo, który podczas konferencji na Euro 2020 odstawił na bok Coca-Colę, zalecając, by ludzie pili wodę. "Przeprowadziliśmy i nie wiem co gorsze - smak czy skład, więc jak to mówi Ronaldo: 'Aqua!'" – skomentował Wolny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także