RozrywkaIzabela Janachowska uwielbia swojego męża. Dzieli ich aż 27 lat, ale to nie ma znaczenia!

Izabela Janachowska uwielbia swojego męża. Dzieli ich aż 27 lat, ale to nie ma znaczenia!

Izabela Janachowska uwielbia swojego męża. Dzieli ich aż 27 lat, ale to nie ma znaczenia!
Źródło zdjęć: © AKPA

02.04.2017 20:09, aktual.: 03.04.2017 08:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Była tancerka od jakiegoś czasu pracuje jako specjalistka planująca śluby oraz wesela, również w telewizji. Nie dość, że ma własną firmę, to jeszcze prowadzi program "I nie opuszczę cię aż do ślubu". Na co dzień ma więc kontakt z młodymi, zakochanymi parami. Jej związek trwa już od 5 lat, jednak gwiazda nadal jest w swoim partnerze zakochana.

Ostatnio Janachowska podzieliła się z fanami zdjęciem z urlopu, który spędza z mężem w ciepłych krajach. Napisała: Jesteś gwiazdą w ciemności... Mistrzem świata w radości... oto cały Ty!!! #myhusband #mylove #mysoulmate #happywifehappylife #instagood #instacouple #marriage #kiss.

Była tancerka i biznesman zaręczyli się w 2013 roku, a w 2014 wzięli ślub. Potrafili oddzielić kwestie uczuć od spraw związanych z finansami i podpisali intercyzę. W razie rozwodu każde z partnerów pójdzie własną drogą z własnymi pieniędzmi. Wszystko zmieni dopiero pojawienie się potomka, jednak do tej pory para cieszy się sobą w związku bez dzieci.

Jak ta dwójka się poznała? Janachowska wyjaśniła w jednym z wywiadów. Okazuje się, że fanką tancerki na początku był nie Jabłoński, ale jego mama.

- Mama Krzysztofa poprosiła go, żeby załatwił bilety na "Taniec z Gwiazdami", no i on, jak to on - załatwił. Wtedy się jeszcze nie poznaliśmy, ale podobno się jakoś zauroczył we mnie. Tak słyszałam. Nasze poznanie to długa historia i wydaje mi się, że poznaliśmy się przede wszystkim dlatego, że mieliśmy dużo wspólnych znajomych i któregoś dnia doszło do przypadkowego spotkania. Nic nie było ustalone i zaplanowane, totalny spontan. Zamieszkaliśmy z Krzysztofem już po 3 tygodniach znajomości. To był taki szał! - wyznała Izabela.

Janachowskiej i Jabłońskiemu nie przeszkadza spora różnica wieku - on jest od niej starszy o 27 lat. Gwiazda ma obecnie 30, jej mąż 57.

Jak podoba wam się ta para?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (280)
Zobacz także