Iwona Pavlović o zmianach w "Tańcu z gwiazdami". "Moja obecność będzie niespodzianką"

Iwona Pavlović komentuje zmiany w tanecznym show
Iwona Pavlović komentuje zmiany w tanecznym show
Źródło zdjęć: © KAPiF | Picasa

19.05.2023 12:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Taniec z gwiazdami" pojawi się w Polsacie dopiero w przyszłym roku. Edward Miszczak zapowiedział, że w programie zajdą kolejne zmiany. Mówiło się nawet o tym, że pracę ma stracić Iwona Pavlović. Jurorka komentuje sprawę.

Od kiedy Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego telewizji Polsat, w stacji zachodzą zmiany. Kolejne będą dotyczyć "Tańca z gwiazdami". Najpierw poinformowano widzów, że show powróci na antenę dopiero wiosną 2024 r. Teraz okazuje się, że rewolucję przejdzie również studyjny anturaż.

- Zmieniamy studio i scenografię. To było dawniej realizowane w ATM Studio w maleńkich warunkach. Teraz mamy ogromne studia, będziemy wszystko zmieniać. Potrzebujemy na to czasu - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W mediach pojawiła się też informacja, że pracę w "Tańcu z gwiazdami" może stracić Iwona Pavlović. Tancerka jest związana z tym formatem od 2005 r. W rozmowie z Plejadą telewizyjna gwiazda odniosła się do zmian zachodzących w tanecznym show.

- Umowa z Polsatem zobowiązuje mnie do zachowania pewnej dyskrecji. Moja obecność czy nie na wiosnę, niech będzie niespodzianką dla widza - przyznała Pavlović.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także