Trwa ładowanie...
d2snxwh

Iwona Pavlović jest szczęśliwą babcią. Ma własny "gang słodziaków".

Jurorka wszystkich edycji "Tańca z gwiazdami" tryska radością w obecności Tymona, Róży i Niny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iwona Pavlović jest dumną babcią
Iwona Pavlović jest dumną babcią (Instagram.com)
d2snxwh

- Uśmiech i spojrzenie dziecka sprawiają, że na chwilę znikają wszystkie problemy. Nie ma nic bardziej szczerego i pięknego! – pisała niedawno pod zdjęciem z najmłodszą wnuczką. Na najnowszej fotce pokazała cały "gang słodziaków", jak określiła potomstwo synów swojego drugiego męża.

Iwona poznała swojego pierwszego męża, Arkadiusza Pavlovicia w 1981 r. na zgrupowaniu tanecznym. Przez wiele lata sprawiali wrażenie idealnej pary, jednak były to tylko pozory. Przyszła jurorka "Tańca z gwiazdami" wiedziała o zdradach Arkadiusza i w końcu powiedziała "dość".

W 2009 r. r. Iwona wyszła za Wojciecha Oświęcimskiego, z którym mieszkała od kilku lat i wychowywała jego trzech synów.

d2snxwh

- Iwona bardzo dobrze z nimi sobie radzi, choć sama nie ma dzieci. Wie jak się zachować. Jakoś intuicyjnie wyczuwa, co powiedzieć, co zrobić - mówił "Gali" świeżo upieczony mąż Iwony. - Wtajemniczyła ich w sprawy intymne, zabezpieczeń itd. Ja bałem się prowadzić z nimi takie męskie rozmowy. Oni Iwonę akceptują. Podziwiają - wyznał przed laty Oświęcimski. Dziś widać, że Pavlović sprawdza się nie tylko jako macocha, ale także jako kochająca babcia.

d2snxwh

Podziel się opinią

Share
d2snxwh
d2snxwh