Trwa ładowanie...
d437s6q

Iwona Cichosz zmaga się z bolesną kontuzją. Przez to zrezygnuje z programu?

Miss ma poważne problemy z żebrami. Nie chce jednak poddać się leczeniu i rehabilitacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iwona Cichosz zmaga się z bolesną kontuzją. Przez to zrezygnuje z programu?
(ONS.pl)
d437s6q

Choć Iwona Cichosz jest osobą niesłyszącą, doskonale radzi sobie w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a jej partner Stefano Terrazzino, może być z niej dumy. Niestety, od jakiegoś czasu miss zmaga się z bardzo bolesną kontuzją żeber.

- To najczęstsza kontuzja amatorek w programie, którą można zaleczyć, robiąc przerwę w treningach lub leczyć farmakologicznie, uśmierzając ból, a ciało oklejając plastrami, czyli stosować "taping" - powiedziała nam osoba z produkcji show.

Okazuje się jednak, że Cichosz odmawia leczenia i pomocy.

d437s6q

- Woli czuć ból i z nim walczyć, niż łykać środki przeciwbólowe. Plastry zdziera, tłumacząc, że krępują jej ruchy - dodaje informator.

Może dlatego przed tygodniem jej taniec nie przypadł jurorom do gustu. Zmagania miss na parkiecie zostały ocenione zaledwie na 30 punktów. Czy z tą kontuzją da się skutecznie rywalizować w programie? Możemy zdradzić, że w najbliższym odcinku (emisja 31 marca) para zatańczy wymagającego jive'a. Czy poradzą sobie z tym zadaniem? A może zrezygnują z dalszej walki o Kryształową Kulę? Tego dowiemy się niebawem.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d437s6q

Podziel się opinią

Share
d437s6q
d437s6q