Trwa ładowanie...
ycipk-1gt12e
big brother

Isabel Marcinkiewicz i Rafalala w "Big Brotherze". Zapowiada się mocne show

Nowa edycja "Big Brothera" może zelektryzować polski show-biznes. TVN zaprasza do współpracy znane skandalistki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Isabel Marcinkiewicz i Rafalala
Isabel Marcinkiewicz i Rafalala (Instagram.com)
ycipk-1gt12e

Już wiosną przyszłego roku stacja TVN7 wyemituje kultowe reality-show "Big Brother". Pierwsza odsłona tego programu była prawdziwą rewolucją w polskiej telewizji i przyciągała przed ekrany rekordową widownię. Nic więc dziwnego, że gdy kilka tygodni temu pojawiły się nieoficjalne informacje o reaktywacji formatu, w sieci zawrzało. Po liczbie komentarzy na internetowych fanpage'ach i forach widać było, że zainteresowanie show jest ogromne.

Producenci dbają teraz o to, by w "domu wielkiego brata" nie wiało nudą. Kluczem do tego ma być odpowiedni casting. Jak się okazuje, zaproszenie do programu dostało już kilka celebrytek, które słyną z licznych skandali. Propozycją od TVN7 pochwaliła się ostatnio Isabel Marcinkiewicz. Nie wiadomo, jednak czy zgodziła się na udział w show.

Kogo jeszcze próbują pozyskać producenci? Wiadomo, że zabiegają o udział Rafalali. Transseksualistka, oraz bohaterka wielu medialnych afer, przeszła już nawet wstępne castingi.

ycipk-1gt12e

Ofertę od stacji rozważa też popularna w sieci Olfaktoria. Blogerka epatuje na swoich kanałach społecznościowych rzekomym bogactwem i słynie z popełniania wielu gaf. Ostatnio wyznała się, że wyjechała bryczką na Morskie Oko, by nie musieć się męczyć. W tej kwestii interweniowała nawet fundacja Viva!, zajmująca się prawami zwierząt.

Ponoć pod uwagę brana jest też Marta Linkiewicz, która kilka lat temu chwaliła się uprawianiem seksu z muzykami grupy Rae Sremmurd.

Jeżeli wyżej wspomniane celebrytki zdecydują się na udział w programie, możemy spodziewać się skandalicznego show. To dopiero początek tej giełdy nazwisk... Będziecie oglądać?

ycipk-1gt12e

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1gt12e

ycipk-1gt12e
ycipk-1gt12e