Trwa ładowanie...
d4dzvni

Internauci zarzucili uczestniczce "Top Model", że "ulepsza" swoje zdjęcia. Teraz się tłumaczy

Trwa kolejna edycja popularnego programu TVN. Uczestnicy wykorzystują rozgłos i udzielają się w mediach społecznościowych. Internauci zauważyli jednak różnice w zdjęciach, które pojawiły się na dwóch różnych profilach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci zauważyli różnicę w wielkości ręki.
Internauci zauważyli różnicę w wielkości ręki. (Instagram.com, Fot: Instagram)
d4dzvni

Życie Ani nie oszczędzało, ponieważ zmagała się z chorobą nowotworową. Do programu przyszła jako nieśmiała dziewczyna z kompleksami. Po kilku odcinkach jednak wszystko się zmieniło. Jest zdecydowanie bardziej uśmiechnięta i zupełnie inaczej podchodzi do życia. Szybko też zyskała olbrzymią grupę fanów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 120 tys. internautów.

Uczestniczka show TVN postanowiła pochwalić się efektami sesji, która odbyła się w jednym z odcinków. Zauważono różnice w wielkości ręki na zdjęciu, które opublikowała, a które pojawiło się na profilu "Top Model". I rzeczywiście widać sporą różnicę.

Dobrze prosperująca modelka postanowiła odpowiedzieć na wszelkie zarzuty. "Jak Wam się podobał odcinek? To zdjęcie jest retuszowane w dwóch wersjach, zarówno na "Top Model", jak i u mnie. Jak każde inne zdjęcie komercyjne na całym świecie. Nie widziałam oryginału" - napisała w opisie.

d4dzvni

Tłumaczyła się również w komentarzach. "Ani jedno, ani drugie zdjęcie nie jest "oryginale". Obydwa zdjęcia są po retuszu. Były dyskusje, co do retuszu pierwszego zdjęcia np. Ręka powiększona na rzecz piersi... Zdjęcie zostało jeszcze raz obrobione, ja oryginalnego zdjęcia nie widziałam" - oznajmiła..

Też zwróciliście uwagę na ten szczegół?

d4dzvni

Podziel się opinią

Share

d4dzvni

d4dzvni